Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1) Swój nick na którym grasz na serwerze: Mlody
2) Podaj swój wiek: 16, 2 lutego będę kończył 17 
3) Podaj swój staż w CS GO: Około 4 lata 

4) Podaj swój staż na serwerze(link do gametracker mile widziany): https://www.gametracker.com/player/mLody/193.33.176.56:28070/

5) Podaj swoje SteamID: STEAM_1:0:161081741
6) Znajomość i doświadczenie w SourceMOD ( 1-10 ): Myślę ze ocenie swoje doświadczenie w sourcemodzie na 3/10 
7) Podaj jakieś przekonywujące argumenty na to, że będzie z Ciebie DUŻY pożytek jako przyszły admin: Dlatego ze jestem praktycznie 2/3 a nawet więcej godzinki na serwerze i własnie w tym momencie kiedy gram jest mało adminów, kiedy gram o późniejszej porze, to własnie kilka a nawet więcej osób zaczynają się "toxic" i  obraza graczy. Własnie przez to utrudnia się grania na takim serwerze. Chciałbym zostać adminem, bo jak mówiłem chcę pomoc aby serwer był spokojnie do grania. Powiem szczerze, ze akurat ani razu nie byłem na serwerze adminem, miałem tam kilka serwerów na oku, aby napisać podanie na admina, no ale co chwilę coś w tym serwerze mi się nie podobała i zrezygnowałem, postanowiłem odpuścić być adminem na serwerze, ale jak poznałem i pograłem dużo godzin na tym serwerze, to sobie pomyślałem, ze mogę tu zostać adminem i pomagać w rozwoju serwera. To tyle z mojej strony. A no i dodam, ze jak nie ma także adminów to osoby poniżej 16 lat i bez mutacji swobodnie sobie rozmawiają i chciałbym jako admin tego zapobiec.
8) Dodatkowe informacje (możesz dopisać coś od siebie by zwiększyć swoje szanse) - nieobowiązkowe : Tak jak mówię jestem osobą która lubi pomagać i także pogrywać sobie  na takich własnie serwerach.. 

9) Czy przeczytałeś i akceptujesz regulamin serwera?: Tak, zapoznałem się i  akceptuje

Edytowane przez Mlody02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem na stanowcze NIE.

Piszesz że gracze są toxic, a z tego co mi się zdaje sam nie jesteś święty co do tego bo wyzywasz i to dość często bo nie raz zwracałem ci uwage przy czym ty zamiast przeprosić dodatkowo cwaniakowałeś że nic nie robiłeś.

Po drugie napewno czytałeś regulamin ? Bo mi się zdaje że nie.

Dodam też że mogłeś zadbać o estetyke podania i poprawić błędy.

Pozdrawiam MrLuz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz musiał poćwiczyć zachowanie pewnych słów dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..