Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #48

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest to bardzo fajna akcja. Warto pomagać tym, co są w potrzebie i to niemałej. Dla mnie to WOŚP mógłby być 2-3 razy do roku, a nie tylko raz. Jest bardzo dużo osób potrzebujących. A pomoc dostaje tylko jakaś ich część. Najważniejsze jest to, że ktoś ja dostaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za. Pracowałam w służbie zdrowia, niejednokrotnie widziałam sprzęt medyczny z logiem WOŚP'u i naprawdę wielu osobom uratował on życie (w sumie to pomógł uratować życie) więc akcja jak najbardziej pomocna, słuszna i zdecydowanie ją popieram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetna akcja! Jurek Owsiak wykonuje kawał dobrej roboty, ale też nie możemy zapominać o bezinteresownej pomocy wolontariuszy. Dzięki najnowszym sprzętom medycznym uratowano życie wielu osobom, akcja moim zdaniem niesamowita :)

Edytowane przez ~Justyna~

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajna inicjatywa, którą popieram jak każdą inną dobrowolną chęć pomocy innym... Odkąd pamiętam moi rodzice wrzucali do puszek i nam (mi i bratu) dawali byśmy wrzucali, a później z zacieszem na twarzach biegaliśmy z naklejonymi serduszkami na kurtce, czy tam czapce... a teraz ja już 3x z rzędu wychodzę z moją córką pod ratusz w naszym mieście, czekając na światełko do nieba i patrze na moją Nadię jak kiedyś moi rodzice na na mnie, gdy wrzucałem pieniążki do puszki i naklejałem sobie serduszka wszędzie gdzie popadnie i czekałem z bananem na gębie na fajerwerki... z biegiem czasu nabiera to głębszego znaczenia, dlatego jestem jak najbardziej ZA.... za tego typu akcjami :)

PS. Mam nadzieję, że Wy wrzuciliście symboliczną "złotówkę" chociaż :D

Edytowane przez oldi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wspieram ze wzgledu na to , ze nie wyobrazam sobie aby moje w przyszlosci dziecko moglo nie otrzymac nalezytej pomocy ze wzgledu na to , iz w szpitalu brakuje wyspecjalizowanego sprzetu do danych badan lub przebiegu leczenia. Glownie to jest powod ale rowniez pomoc innym jest czasami lepiej niz samemu sobie i sprawia to nie mala radosc , ze ktos moze chodzic szczesliwy dzieki mnie czy Nam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.