Skocz do zawartości
NemO

zbanowany: Hahaha UB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Misiak<3Edytuj

Data: przed chwilą

Serwer: DD2

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.4af.pl
[AMXBans] Powod: 'slowa'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:2898407'
[AMXBans] Twoje IP: '79.191.130.218'
[AMXBans] ===============================================

Pisać adminowi żeby ogarnął mikro u danego gracza bo nie posiada 16+ i non stop drze ryja to admin nie reaguje, ja chce słyszeć co się dzieje w grze a nie jakieś darcie bachora, ban niesłuszny :)

Ps: .47 jeśli Cie obraziło słowo "leszcz" to sory lecz reaguj na to co się dzieje na serwerze, trochę śmieszny jesteś ale to już nie na ten temat

To pisałem jeśli Cie obraziło słowo "leszcz to sory", tak napisałem "gówno" ale akurat nie tyczyło się Ciebie tylko ogólnej sytuacji, która wynikła wtedy, skoro widzisz co było na say`u to powinieneś reagować albo chociaż iść na spect i zobaczyć co się dokładnie dzieje ale nie Ty wolałeś grać dalej i mieć to gdzieś, pokazujesz mi screeny z banow, które tak czy siak i tak były albo skracane za błąd "admina" albo już z innego powodu. Zbanować to już potraficie ale żeby przemyśleć to już nie bardzo :) 

Wilq jeśli wchodzisz na serwer i chcesz sobie pograć w spokoju a tu cziter biega a admin woli grać bo jest z nim w drużynie to każdego mozę podnieć a że 3/4 serwera to dzieci to kto się odezwie jak oni jeszcze nie wiedzą co to 'czit'

Edytowane przez NemO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, pokaż mi gdzie pisałeś, prosiłeś mnie, żebym go uspokoił ? jeżeli dasz dowód, to Cie nawet przeproszę, ale patrzyłem cały czas na [email protected] nie widziałem nic i dalej się tego zdania trzymam. Nie słyszałem również, żeby ktoś krzyczał, może to u mnie problem jakiś, nie mam pojęcia, żadnych problemów z czymś takim nie notowałem, gdybym usłyszał, to reagowałbym od razu, ale to jest troszkę mniej ważne. Chłopie, Ty jesteś niereformowalny, gdyby to była pierwsza taka sytuacja, może bym to załatwił inaczej, ale wyzywasz, naskakujesz, poniżasz graczy non stop, nie mam dowodów, ale bany jakie dostawałeś na naszych serwerach, mówią same za siebie, po drugie gram często na 3maps, gdzie najwięcej spędzasz czasu i wiem jak się zachowujesz, tyle, że nie robię screenów, bo nie mam zamiaru tracić czasu na takie istoty jak Ty. Wracając do sytuacji na DD2, wszedłem, pierwsza runda i dostałeś głowę, zacząłeś swoje wywody "takie gówno" zapytałem o co Ci chodzi, odpowiedziałeś "jajco" potem się już samo toczyło. Myślę, że jesteś tu znany i na tego bana Ci się po prostu zbierało. Nie trawię Cię i wiem, że się nie zmienisz, także przy następnej takiej sytuacji dostajesz tydzień, bo to jest recydywa razy "x" admini powinni coś z Tobą zrobić, bo dalej będziesz spinał o to, że ktoś Cię zabije. Na końcu dodam, że wiele sytuacji Ci puściłem płazem, kiedy mi ubliżałeś, ale tym razem musiałem zareagować. Jest kilka screenów, można się z nimi zapoznać.

20180113182505_1.jpg

20180113182537_1.jpg

20180113182557_1.jpg

20180113182600_1.jpg

bez tytułu.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i stalo sie wyrwal bana za swoja pyskata mordke :D tez mam ss jak prowokuje a admin nie reaguje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, LuckyLuck napisał:

To jak @Ubern zadecydował, a właścicielka dd2 @chrzastkasię zgadza to tak jak mówiłem wcześnie perma mu dać będzie spokój 

Edytowane przez Zegarmistrz Swiata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Misiak oczywiście baaaaaardzo znana postać na DD2, za brak kultury niejednokrotnie banowany, żadne kary typu ban na 1 dzień nie pomagały proponuję wydłużyć karę do 1 tygodnia, przy następnej takiej sytuacji po prostu perm, bo to będzie oznaczało wyłącznie walkę z wiatrakami.

Jeżeli są sytuacje do których nie ma dowodów, a Admin kojarzy mniej więcej datę i godzinę chętnie wyciągnę logi z rozmów na say'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..