Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otóż muszę to przyznać, Łukasz jest moim synem, wychowywał się pod moimi skrzydłami, patrzyłem jak pięknie rośnie i zaczyna się opierzać na naszej serverowni, a mianowicie serverze FFA. Zawsze byłem z niego dumny, miewał gorsze dni i lepsze, gdy nie chciał się uczyć wiedzy jaką mu przekazywałem, ale powoli się z tym klimatyzował i rozumiał do czego go szkolę. Wiedziałem, że nadejdzie dzień, w którym ja jako jego Ojciec z servera będę musiał mu pozwolić odlecieć, chłopak bez cienia wątpliwości skoczył i pofrunął z mojego gniazda, teraz czekają go nowe doświadczenia, z którymi będzie musiał sobie radzić. Podpisuję się pod nim rękami i nogami, powinien mieć admina jak mało kto.

Edytowane przez Metiu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neutral z przewagą na nie ze względu na wiek i bardzo wysoce prawdopodobny brak stabilności emocjonalnej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybyś dostał admina to wyszło by na to, że po co komu w sumie te wymagania, które trzeba spełniać przy podaniu na admina u nas... Mam na względzie to, że nie jesteśmy typowym serwerem FFA i mamy tu kilka freaków i czasem przymrużamy oczy na pewne rzeczy... Mimo iż nic do Ciebie nie mam młody, to zapraszam za 4lata bo najzwyczajniej w świecie nie spełniasz wszystkich wymagań... Rozumiem te 16lat, ale nie 13ście, to już z deczka przesada, ponieważ średnio ekipa adminująca jest 2x starsza od Ciebie.... w sumie to tylko liczby i nic nie znaczą, ale jak napisałem - czasem wymagania można nagiąć ale nie złamać :)

PS. Pisząc to kierowałem się bardziej wymaganiami na admina, które kiedyś któryś z Was, czy wspólnie jako właściciele dodaliście tu, aby każdy ewentualny kandydat mógł się z nimi zapoznać, a osoby wypowiadające się w podaniu wiedziały, czy wymagania są spełnione, czy też nie i min. na podstawie tego wypowiadały się... Jeżeli w ten sposób podchodzicie do sprawy to dla mnie jeszcze lepiej, bo do chłopaka nic nie mam, tak jak wyżej - prócz tego, że jest młody, reszta wymagań spełniona (napisałem, że "liczby nic nie znaczą"), aczkolwiek wymagania powinny, bo z drugiej strony - po co one? ...i stąd też taka opinia. Jeżeli sami właściciele są przychylni to ja też nie widzę problemu, aczkolwiek proszę o zmianę w wymaganiach na admina serwera ffa z "+17" na.... yyy... nie wiem, +13? czy wiek nie ma znaczenia? Yyyyy,... bo skoro robi się wyjątek w tym przypadku, to każde kolejne i podobne tematycznie podanie, gdy ktoś spełnia wymagania, a nie ma tych "17+", powinno być rozpatrywane w ten sam sposób :)

Edytowane przez oldi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanse mozna dac. Napewno go to zmotywuje , a to ze ma 13 lat ? niektorzy tutaj maja 2x wiecej oldi a zachowuja sie jak byli by rowiesnikami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiek nic nie mówi o zachowaniu :D Ja mam 30 lat, a zachowuję się jak gówniarz, a on w wieku 13 lat może zachowywać się jak 30 latek :D

Na wcześniejszej serwerowni nie było problemów z młodymi adminami ( mikro + 16, albo po mutacji ) a moim zdaniem w młodzież trzeba inwestować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż nigdy nie byłem zwolennikiem przyjmowania małoletnich ale młody jest dość aktywnym graczem , mikro za bardzo nie używa więc nie przeszkadza w rozgrzewce, generalnie można dać mu okres próbny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja nie będę hipokrytą i będę na tak ze względu na to , że kiedyś pewna serverownia w jego wieku dała mi szanse i ogarniałem :D wiec na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.01.2018 o 19:08, Beny napisał:

Neutral z przewagą na nie ze względu na wiek i bardzo wysoce prawdopodobny brak stabilności emocjonalnej :D

Zastanawiam się czy nie wprowadzić testów przed daniem flag, czy psychika już odpowiednio rozwinięta ;>

Dnia 6.01.2018 o 23:16, oldi napisał:

Gdybyś dostał admina to wyszło by na to, że po co komu w sumie te wymagania, które trzeba spełniać przy podaniu na admina u nas... Mam na względzie to, że nie jesteśmy typowym serwerem FFA i mamy tu kilka freaków i czasem przymrużamy oczy na pewne rzeczy... Mimo iż nic do Ciebie nie mam młody, to zapraszam za 4lata bo najzwyczajniej w świecie nie spełniasz wszystkich wymagań... Rozumiem te 16lat, ale nie 13ście, to już z deczka przesada, ponieważ średnio ekipa adminująca jest 2x starsza od Ciebie.... w sumie to tylko liczby i nic nie znaczą, ale jak napisałem - czasem wymagania można nagiąć ale nie złamać :)

PS. Pisząc to kierowałem się bardziej wymaganiami na admina, które kiedyś któryś z Was, czy wspólnie jako właściciele dodaliście tu, aby każdy ewentualny kandydat mógł się z nimi zapoznać, a osoby wypowiadające się w podaniu wiedziały, czy wymagania są spełnione, czy też nie i min. na podstawie tego wypowiadały się... Jeżeli w ten sposób podchodzicie do sprawy to dla mnie jeszcze lepiej, bo do chłopaka nic nie mam, tak jak wyżej - prócz tego, że jest młody, reszta wymagań spełniona (napisałem, że "liczby nic nie znaczą"), aczkolwiek wymagania powinny, bo z drugiej strony - po co one? ...i stąd też taka opinia. Jeżeli sami właściciele są przychylni to ja też nie widzę problemu, aczkolwiek proszę o zmianę w wymaganiach na admina serwera ffa z "+17" na.... yyy... nie wiem, +13? czy wiek nie ma znaczenia? Yyyyy,... bo skoro robi się wyjątek w tym przypadku, to każde kolejne i podobne tematycznie podanie, gdy ktoś spełnia wymagania, a nie ma tych "17+", powinno być rozpatrywane w ten sam sposób :)

Od każdej reguły są wyjątki, gramy u siebie więc i ustalamy własne zasady, które czasami warto nagiąć. To nie tak że teraz każdy poniżej wskazanego wieku może składać podanie, bo @Widzewiak [t] najpierw zapytał czy najzwyczajniej może to zrobić, czy jest sens.

20 godzin temu, dreequ. tp napisał:

tak, dajmy 13 latkowi admina!!! niech sie dzieje sodoma i gomora :)

W robieniu sodomy Ciebie raczej nie da rady przebić, dostałeś admina a po 2 minutach zbanowałeś starszego admina dla zabawy bo tak jest przecież cool i tylko ty nie widzisz w tym nic złego ale to przecież źli właściciele się przypieprzają o bzdurę, wielkie ci halo nie.

17 godzin temu, Zegarmistrz Swiata napisał:

Wiek nic nie mówi o zachowaniu :D Ja mam 30 lat, a zachowuję się jak gówniarz

Fajnie że jesteś tego świadomy, lżej na duszy.

10 godzin temu, LuckyLuck napisał:

Jestem na nie ze względu na wiek. Jesteś trochę za młody.

Zrozumiałbym to nastawienie gdyby to była anonimowa osoba z serwera ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.