Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: obecnie keyone
Imię: Przemysław
STEAM_ID (Link do banid.pl): http://banid.pl/kto?to=0:1:59525529
Link do swojego GT ( Gametrack'a): Zacząłem grać na tym, https://www.gametracker.com/player/keyone/91.224.117.41:27015/, aczkolwiek wczesniej miałem dużo innych nicków
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy byłeś kiedykolwiek karany na 4af.pl?: Nie
Znajomość komend AMX? (1-10): Wszystkie komendy adminowskie raczej znam
Składka(TAK/NIE): Nie
Możliwość przegrania 15h tygodniowo(TAK/NIE): Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieco ponad tydzień temu zostajesz zdegradowany z funkcji admina na serwerze FFA za zerową aktywność, a gdy znowu się pojawiasz w miarę "aktywny", zamiast znowu się wykazać na starych śmieciach to Ty odwiedzasz kilka razy serwer 3maps, dosłownie kilka razy bo grasz tam od 6dni, z 5'cioma przegranymi godzinami na serwerze składasz podanie (licząc wcześniejszy epizod ze starym nickiem w sumie będzie z 9h), a o ile się nie mylę to na 3mapsie jest minimum tydzień stażu i 15h przegranych - czyli podstawowego wymagania nie spełniasz. Ogólnie nie moja piaskownica i nie moje wiaderko, ale jeżeli masz takie podejście do gry na serwerach i funkcji jakie Ci przyznają właściciele danego serwera to radziłbym się zastanowić Opiekunom, czy chcą takiego "Gucia skaczącego z kwiatka na kwiatek", ogólnie jako do człowieka nic nie mam, ale jeżeli chodzi o podejście to pewnych spraw to wielki znak zapytania stawiam przy tym człeku :/

ps. Luźna mysl, nic osobistego, po prostu nie rozumiem niektórych zachowań.

Edytowane przez oldi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nadrobi godziny przegrane na serwerze nie mam nic przeciwko, mnie nie interesuje co robił wcześniej, gdzie grał i ile grał. To jest inny serwer, tu zaczyna od nowa bo ja nie skreślam  ludzi za to, że przechodzą sobie pomiędzy serwerami, ponieważ sam tak robiłem szukałem dobrego miejsca w którym zostanę dobrze przyjęty i potraktowany. To, że nie grał mogło być spowodowane wieloma czynnikami nie tylko że się znudziło, ale co ja wiem lepiej na kogoś pisać te złe rzeczy niż te dzięki którym w jakimś stopniu pomógł dla serwera. Nadrób godziny na serwerze i wrócimy do twojego podania.

Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podejde do tego neutralnie nie ze wzgledu na to czy Cie lubie czy nie ale na to , ze tak jak @oldi napisal - ledwo poleciales z FFA , a juz starasz sie o funkcje na 2 serwerze. Grywalem tam i wiem , ze adminowales , tu mi nie przeszkadzasz jest wszystko okej ale te godziny popraw. Ja neutral wiec stosuje sie do decyzji wlascicieli i innych adminow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem się nie wypowiadać w podaniu, ale muszę wyjaśnić kilka kwestii.

Zgadzam się z @Ubern w 100% frekwencja i zaangażowanie to podstawa, ale skakanie z kwiatka na kwiatek doprowadza do chorób wenerycznych :D

Czasami trzeba przedstawić sprawę jasno i wyraźnie. Każdy Admin 3maps powinien pokazać swoje zaangażowanie dla serwera.

Ja widzę tylko robienie na złość, właścicielom innego serwera.

Udowodnij wszystkim, że ci zależy, zaangażuj się w życie serwera i znów napisz podanie.

Zamykam, bo nie spełniasz wymagań ( Gt)

Serwus :D widzimy się na serwerze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | 4AF.PL

logo.png.9f1f1f8efc38e16418c7911ceb28259

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.