Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #24

Rekomendowane odpowiedzi

Takie to w sumie głupie,  ale jak po latach sciągnęłam sobie CSa to miałam mega problem z wymyśleniem nicku...  Siedziałam sobie przed PC robiąc codzienny przegląd memów i demotów i na trafiłam na taki,  który mnie zainspirował :P

57c977b12c81caae8b83cca3ab4f80400611f78d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez bardzo długi czas grałem pod nickiem NAWIAs., bodajże 4 lata temu grając na jednym z LAN'ów wymyśliłem sobie nick "polaczek", a potem dorobiłem do niego jeszcze "9xk" i tak powstał "polaczekkkkkkkkkk"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W szczycie formy na 1.5 nie było na mnie mocnych z awm i jeśli przytrafiał się cud że nie zabiłem pierwszym strzałem to dobijałem z pistolca i stąd bah bah i leżysz [; 

Wcześniej całe życie grałem jako ney* do chwili aż ktoś bardzo pozazdrościł mi osiągnięć, popularności oraz tego ile dawałem od siebie tworząc jedną z większych sieci csa w kraju i najzwyczajniej grał na eslu pod takim samym nickiem używając wszelakiej maści czitów więc odpuściłem po milionach pytań czy ja to ten sławny cziter bo 1.5 i tak już dłuższy czas dogorywał a kolejne serwery upadały z braku chętnych których przejmowała platforma steam oferując 1.6 (dla młodszych: kiedyś cs nie był zintegrowany z innymi tytułami na wspólnej płaszczyźnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nick pochodzi od nazwiska :D Kiedyś do mnie ktoś powiedział POPO tak całkowicie przypadkiem i zostało tak do teraz. Mi się tam podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynałem w to grać jako małolat, 13-14lat.... Osoby z którymi grywałem mecze w tamtych czasach, przeważnie były ode mnie dużo starsze i gdy wychodziły mi z czasem coraz to lepsze akcje i praktycznie przerosłem "kumpli z sieci" skillem, często właśnie po dość udanej rundzie w moim wykonaniu, mówili żartobliwie "stara szkoła" albo "moja szkoła" i tak też na początku był to nick oldschool przez niedługi okres. Yyyy... często też zwracano się do mnie (oczywiście znów w tonie żartu, ponieważ różnica wieku była na prawdę spora) stary, dlatego z czasem z nicku oldschool, odpadło school, czyli old, a żeby zdrobnić to wyśmiewcze name doszło "i", i ot jest oldi od lat, lat, lat... cała historia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś grałem pod nickiem Cytryna dlatego że nie miałem pomysłu i zwyczajnie nie lubiłem cytryn jednak musiałem zmienić na troche bardziej męski nick z prostych przyczyn :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc to było w 1410r. gdy trwał pierwszy mecz mixowy z Krzyżakami. Nadali mi wtedy przydomek Dariusz ViRuS Wielki. Pozniej zacząłem kupować akcesoria firmy The Virus i tak przylgneło do mnie. VRS to pierwsza, środkowa i ostatnia lotera słowa virus. Dalsza część od imion królów Persji Dariuszuf czyli mojego:truestory:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było to w tamtym roku, a zaczęło się od tego, że znudził mi się mój stary nick "Agusiaa♥ ", więc zapytałam się @Dr3ightZ czy mógł by mi pomóc wymyślić jakiś nowy nick. Zaproponował na początku samo "Angel", a ja chciałam go jakoś trochę zmienić i ozdobić, więc dodałam "Dark", a potem zmieniłam "e" na "3", a wykrzyknik do nicku dodałam dla ozdoby ^^ I tak powstało DarkAng3l! :D

Edytowane przez DarkAng3l!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..