Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #18

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy robi to co lubi. Dla niektórych sport tylko przez tivi i uważają, że ta dyscyplina to ich hobby. Co to za hobby, które ogladasz przez szklany ekran? Mnie po długim czasie ponownie wciągneła jazda mtb. Za każdym razem chcę więcej i więcej. Kiedys trenowanie BJJ w Linke Gold Team przez 10lat. Trenigów musiałem zaprzestać z powodu pracy. 

Edytowane przez VRSDaro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 w 1. Oglądam i obecnie dorywczo trenuję. Dorywczo, bo niestety od września mam napięty plan, ale od nowego roku się to na pewno zmieni :) Czynni byłam zawodowym sportowcem przed niecałe 6 lat :) później trochę od tego odeszłam, bo weszłam w inny etap życia czego bardzo w tym momencie żałuję.

Co do samego sportu to bardzo lubię hokej na lodzie (ruski hehehe) B) i wiadomo kajaczku-piłkę nożną, ale stanowczo NIE dla polskich lig, bo to co widać na murawie to niestety jest porażka życia i dramat względem zagranicznych wyczynów. Gdyby nie pseudofanatyzm do III ligowego miejscowego klubu to w ogóle nie wiedziałabym co się tam dzieje :D Oglądanie tych obu sportów sprawia mi po prostu frajdę i mnie odpręża :D Bardzo szanuję sportowców i podziwiam ich za upór i zaparcie jakie im towarzyszy w dążeniu do celu. Chciałabym żeby o mnie też kiedyś było głośno :D 

Edytowane przez chrzastka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez 7 lat trenowałem piłke reczna .Wraz z kolegami z druzyny odnieśliśmy kilka naprawdę ladnych sukcesow :D .Niestety wraz ze zmiana szkół zespół się rozpadł i teraz został tylko wspomnienia i medale w szafce :( Jednak cały czas mnie ciagnie do tego sportu i jeśli mam tylko okazje chodze ogladac mecze miejscowej druzyny zarówno I Lige Kobiet jak i II Lige Mężczyzn :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię oglądać, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, oba tenisy, sporty walki, skoki narciarskie, e-sport (jeżeli też mogę go tutaj wymienić :D) czy to reprezentacyjne rozgrywki, ligowe, oraz wszystkie inne pozostałe. Jednak oprócz oglądania, trenuję do dzisiaj niektóre z tych dyscyplin, w tenisa stołowego gram od 15 lat, kiedyś ligowo, teraz już nie, ale wrócę do poważniejszego grania, na pewno :D w ziemnego gram od ok 6/7 lat, tylko rekreacyjnie. Do dzisiaj biegam, tak jak dawniej, powoli wraca stara forma :D Jeżeli nadarzy się okazja, to pogram czasem w siatkę, lub piłkę nożną, ale to raczej rzadko. Sądzę, że ruch w życiu człowieka musi być, ja dajmy na to, nie wyobrażam sobie dnia, bez tenisowego stołu, czy wieczornego biegania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sport nie tylko rzeźbi ciało, ale i charakter.

Uprawianie sportu, ruch człowieka to niezbędnik życia codziennego, który każdy z nas powinien mieć wpisane w kalendarz. Osobiście preferuje rower (kolarzówkę), bieganie, piłka nożna etc. Oglądanie i jeżdżenie na mecze reprezentacji Polski w futbolu - zawsze i wszędzie.

Keep fit !

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17 lat pilki noznej na bardzo wysokim poziomie , mloda ekstraklasa , wyjazd za granice , a tam oczywiscie kolano z peknieta rzepka i zerwanymi wiezadlami. od paru lat dzieki temu mialem setki operacji i koniec z graniem ewidentny poza 1 mistrzostwem Polski na orliku w tzw Playarenie . 

Wiec uwazam , ze sport to nie tylko zdrowie ale rowniez choroba bo trafi sie 1 kontuzja i niszczy Ci cale 17 lat pracy ktora sie wlozylo. Dla przykladu mialem kaloryfer a zaczyna robic sie bojler. Nie chodzi tu o picie piwa.. ale zastoj miesni gdy nie mozna dobrze biegac:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynałem od treningów w piłkę ręczną. Trenowałem 2 lata i stwierdziłem że to chyba jednak nie jest dla mnie dla mnie. Przez ten okres trenowania śmignąłem wzrostem na 196. W gimnazjum odbywały się klasowe zawody w siatkówkę tam zobaczył mnie trener siatkówki dostałem zaproszenie na treningi. Trenowałem 3-4 lata Pamapol Siatkarz Wieluń młoda liga, w międzyczasie 2 kontuzje (torebka stawowa) ale po każdej wracałem jeszcze silniejszy. Niestety później że tak powiem wszystko się rozleciało przez $. Przez cały ten okres który opisałem wyżej rekreacyjnie piłka nożna, jazda na rowerze no i poza treningami siatki jeszcze na osiedlu cały czas się grało w siatkę. W telewizji oglądam piłkę nożna, siatkówkę, skoki narciarskie rzadziej inne dyscypliny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W głównej mierze oglądam piłkę nożna, jednak wolę ją na żywo. Kiedyś raz w tyg. dla relaksu i lepszego samopoczucia kopało się piłkę, jednak zaczęły się kontuzję. Potem trenowałem boks z 3-4 lata lecz musiałem zrezygnować z tego samego powodu co wcześniej. Obecnie od czasu do czasu sobie hantlami pomacham ale już niedługo planuję wrócić na salę treningową bo się trochę zapuściłem. Co do sztuk walki bardzo polecam, uczą pokory oraz hartują charakter. Nie wiem jak ma się to do innych dyscyplin bo nie próbowałem. :) 

P.S.
Zapomniałem dodać, że kibicuje jeszcze dla kolegi z pracy który biega w takich biegach: http://www.bialystokonline.pl/ogromny-sukces-biegaczy-z-bialegostoku-przemierzyli-305-km-i-znalezli-sie-na-podium,artykul,101540,3,5.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 lat życia straciłem na sport. TYLKO PO TO ŻEBY MIEĆ ROZWALONE KOLANO <TFU>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam być szczery to jedyne sporty jakie uprawiam to jazda rowerem , jazda wózkiem ... Ogólnie byłem i jestem chyba jeszcze aktywną osobą , ale praca mi odbiera naprawdę dużo sił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10lat temu trenowałem piłkę nożną (halową), grywało się w siatkę , ręczną... Później praca, przeprowadzka, dziecko.. następnie nowa praca i brak sił, czasu, zawsze wynajdowanie czegoś to innego, no i przerzuciłem się na tryb "kanapowca sportowego", jeżeli chodzi o te dyscypliny, które wymieniłem wcześniej :P Od kilku ładnych lat bawię się żelastwem w piwnicy, taka forma "domowej siłowni" dla podtrzymania kondycji i sylwetki, tak żebym się nie wstydził za siebie przechodząc obok podstawówki, hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..