Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #15

Rekomendowane odpowiedzi

W szkole była mega zajawka na to (jeju, ile to lat temu...) a ja bidna nie miałam internetów. Płakałam, płakałam, PŁAKAŁAM, wypłakałam. Internety założyli, kompa kupili, ściągnęłam no i tak... zaczęła się moja miłość. Szkoda tylko, że nie przerodziła się w skilla XD Później jakoś zajęłam się życiem, odstawiłam gry, ale powróciłam jak miałam ze 20 lat, może 19 i do tej pory CS w moim sercu króluje.

sDDHpnsFJcs.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mniej więcej w gimnazjum czyli coś w okolicach 2001r. Początki grania w wersje 1.3 na botach w domu. Później nocki w kafejkach internetowych co weekend by pograć w między sobą 5vs5. Trwało to przez około 3-4lata. Po tym czasie nastąpiła przerwa na około 10lat aż zacząłem znowu coś pogrywać na serwerze FFA jednej ze dużych sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem starej daty :D jak większość graczy z ck, więc początkowo graliśmy w kawiarenkach internetowych na 4af trafiłem przez lukrecje @fx Luk^^ resztę znacie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak byłem jeszcze małym dzieciaczkiem to kuzyn zabierał mnie do kafejek i tam sobie trochę strzelaliśmy :) .Na przyjeciny dostałem kompa i zaczęła się gra na botach po jakims roku może dwóch rodzice założyli internet i już byłem w swiecie CS oficjalnie :D. I tak od 10 lat z kilkoma przerwami ta przygoda trwa :-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnego dnia jak miałem z 7 lat może :D Wszedłem do pokoju brata i zauważyłem ,że gra w jakieś strzelanie to ja mówię ,a popatrzę się :D ( wtedy to było tak jak bym zobaczył coś niemożliwego przed sobą ) . No i brat se poszedł z pokoju i grę zostawił to ja myk myk. No i grałem sobie, tak się zainteresowałem tą grą ,że do teraz gram i nabijam godzinki :D Lecz teraz już bardziej dla przyjemności ,a nie do osiągnięciu czegoś więcej z powodu braku czasu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza moja styczność z cs była  jakoś  w 2000-2001 (nie jestem pewien ale to chyba czasy podstawówka-gimnazjum). Poszliśmy do kafejki gdzie lubiliśmy grać w q2. Jednak któregoś dnia ktoś zauważył tą ikonkę, więc postanowiliśmy zagrać. Wtedy jeszcze się tym nie jarałem jak q2 ale to był pierwszy raz. Jakiś czas później(2002?) rodzice założyli internet, wtedy zaczęły się spotkania na programie lan mesenger(czy coś takiego) i ktoś rzucił propozycję by zagrać na sieci w cs'a. Pomyślałem, że czemu nie (q2 już poszedł w odstawkę). I takim o to sposobem zacząłem regularnie grywać w cs'a :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czasy szkoly . duzo osob o tym gadalo czasy 1.5 i 1.6 z Kubenem do kafejek , pozniej zaczal robic kariere i zachcialo sie cos osiagac wiec 12/24 na kompie sie spedzalo :D no i zostalo do dzisiaj , ze jedyna gra , w ktora osobno jeszcze zagram jest FIFA. do reszty nie ma takich checi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piękne czasy kafejek , klany , dużo grania ,  i jarania się filmikami HeatoN , czy SpawN , dobrze się wspomina , co prawda cs GO dużo namieszał , ale z sentymentu , zawsze się wróci do 1.6 , ma ten swój klimat , z pozdrowieniami , dla tych roczników co mieli podobne początki , przygody z cs'em . ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałam może z jakieś 11-12 lat :D Mój brat często grał w cs'a, a ja siedziałam koło niego i patrzyłam^^ Spodobała mi się więc gdy jego nie było w domu to pykałam. Później była 3-letnia przerwa od cs'a gdy wróciłam grałam na różnych serwerach nie mogłam znaleźć odpowiedniego dla siebie, ale po jakimś czasie odkryłam 4af <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaczęła się jak chyba u większości osób przez kafejkę na osiedlu :) później szwagier przyniósł mi 1.6 non steam grałem z nim i jego kolegami między sobą od czasu do czasu :) a potem razem z @fenio kupiliśmy steam i gramy już jakieś ładne 10 lat :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój najmłodszy brat grał w csa i dał mi pograć. Bardzo się wkręciłam a później graliśmy razem na poprzedniej sieci na której byłam. On zaprzestał grania a ja na szczęście nie z czego jestem zadowolona bo inaczej bym tu nie siedziała :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.