Skocz do zawartości
kojak.

Pytanie na dziś #4

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem spory przypadek. Odpaliłam sobie setti, szukałam serwera DD2 [*], ale zanim na niego wbiłam to musiałam zrobić obczajkę sieci. Nie wiem czemu, ale jakoś tak stwierdziłam, że jak na jakiejś sieci forum będzie nieogarnięte i będzie rozpierdziel to sobie daruję granie tam, bo szkoda mi czasu na miejsca niewarte uwagi. Przed wejściem do Was odwiedziłam może dwa... ewidentnie mi nie przypasowały przez totalny brak organizacji. Znalazłam Wasze, poobserwowałam parę dni i mówię "o! Tu zagoszczę!" i tak zostałam. Same poszukiwania nowego miejsca dla siebie zostały wywołane zamknięciem sieci na której siedziałam kilka ładnych lat, pani właściciel okazała się zołzą i ogłosiła upadłość hue hue hue B) 

Pograłam na DD2, nie zostałam skrzyczana i zbanowana za brak mutacji/mikro +16 (niestety bardzo często mi się to zdarza, mam jakiś lipny głos lub mikrofon :D) więc wszystko skumulowało się i tak powstał jeden duży plusior :D  

Śmieszna akcja, bo nie wiedziałam nawet, że tylu znajomych tutaj spotkam :D ale co najważniejsze nie żałuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas nieudanej fuzji jaka miała miejsce prawie rok temu. Na początku było ciężko się przyzwyczaić ale wraz z kilkoma osobami postanowiliśmy zostać. Mieliśmy dość bierności i wiecznego płaczu na tamtym "podwórku".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2007 rok -  pierwszy świeżo postawiony serwer przez @4di. Wrodzona zajebistość, cechy przywódcze i chęć działania spowodowały, że pociągneliśmy te sanki i jestem dziś tu nadal. Setki serwerów, tysiące osób, miliony wydarzeń. Jak trafiłem na sieć? Nie trafiłem, po prostu ją stworzyliśmy. Przy okazji pozdrowienia dla @fenio i @BaNdI - pierwsze osoby na 4af-ie. I jakoś to poszło.

Nic się nie dzieje przypadkiem. Przypadki są w gramatyce.

Miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja cale zycie gralam tylko na serwerach war3ft. Niestety juz od roku czy moze dwóch ich liczba tylko malała.. Tu znalazlam taki, ktory idealnie mi podpasował :P lecz z czasem tez liczba graczy spadała i zainteresowanie nim..  Gdy serwer zostal wyłączony to przeniosłam sie na FFA. Z czego jestem bardzo zadowolona. No i jestem tu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpierw grałem na serwerze cs:go OnlyAwp sporadycznie, na forum wtedy nawet się nie rejestrowałem. Po pewnym czasie trafiłem na 4FUNa i się bardzo w niego wkręciłem. Z czasem postanowiłem kupić VIPa więc niezbędna była rejestracja na forum i tak z mej gry wyszło, że zostałem później na nim adminem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@echo , warjat w liceum mnie zaprosił do gry, chyba ffa wtedy było, serwer może nie należał do najmocniejszych, ale bardzo fajnie się grało. Potem admin, pierwsza rozmowa z Chemikiem, pamiętam ten stres do dzisiaj o.O możliwość wejścia na EKYPE, tam poznawałem stopniowo wszystkich, żeby potem zostać moderatorem, owej funkcji już nie pełnię, ale i tak jest zajebiście :D W sumie bardzo fajna sprawa, dla niektórych bezsens, niedorzeczność, granie w grę przez internet, ale jakby popatrzeć, to niejedne znajomości, które na pozór miały trwać nie wiadomo ile, rozpadały się, tutaj ludzie mieszkają od siebie daleko, a mimo wszystko dalej jest ognień i póki co nie zanosi się, aby on wygasł, pozdro dla wszystkich, miłego dnia, polej, kto tam co woli !  :D

@edit : w sumie to ciekawa sytuacja, bo gdyby nie gość wymieniony wyżej, to zapewne przestałbym grać całkowicie w cs'a bo akurat miałem z tym zrywać, nie mówiąc już o tym, że nigdy nie dowiedziałbym się o tym miejscu :D

Edytowane przez .47
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok 2015, po półocznej przerwie od grania w cs'a, postanowiłem w końcu kupić steama i pograć. Cs 1.6 ffa (inne niż teraz jest) znalazłem na wiaderkosej liście serwerów. Po czasie dostałem admina, opiekuna tamtego serwera, a teraz jestem technikiem całego forum, po tym jak poprzesni zrezygnował. ( i talkwiększość powie, że sowa był lepszy :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trafiłam tutaj dzięki @SainTowi i jego DD2. Jednak z czasem znudziło mi się grać jedno i to samo, dlatego jak powstał serwer FFA, to od razu na niego przeszłam. Po paru mile spędzonych godzinach postanowiłam złożyć podanie na admina i pomóc w rozkręceniu serwera, gdzie poznałam dużo ciekawych osób. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwiecień 2016 zostałem zaproszony na mixa przez @fabotti~. Zacząłem częściej grywać i tak zostałem na ekipie TS. Pierwszy zjazd w listopadzie, później odejście z innej sieci, na której działałem od 4 lat i przejście na 4af. I tak zostałem moderatorem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Razem z @fenio lataliśmy za gówniarza po serwerach i trafiliśmy na serwer MT( Master Team) 16 slotów i 40 minut czekania na wejście :D ranking hs odpalony @emik i jego kumpel Technix milion banów permów już miałem a i tak tu jestem :D I pamiętny zakład o 50zł z @Chemiczny ALi kto pierwszy wejdzie na serwer no i udało się wygrałem i osobiście zostało mi to wręczone pewnego lata kiedy to Chemik przyjechał pociągiem do Wielunia! Jest co wspominać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

28/29 listopad powrót do 1.6 z serwerem COD ja szukałem forum a Chemik serwerów i tak jakoś wyszło 

A juz na sylwestra większość poznałem w realu :)

Edytowane przez Cytrus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja przygoda na 4af zaczęła się ponad rok temu, kiedy to zostałem zaproszony kilkukrotnie przez nijaką @Alicja na wieczorne mixy. Z biegiem czasu coraz bardziej mi się zaczynała podobać atmosfera tutaj do tego stopnia, że Wam zazdrościłem zorganizowania i zżycia. Kwestią kilku miesięcy było jak otworzyła się furtka, żeby połączyć moje dotychczasowe podwórko z aktualnym. Jak się sprawy potoczyły chyba większość jeszcze dobrze pamięta. Spora część nas została i całkiem nieźle się osiedliła, choć bywało chwile lepsze i gorsze. Na dzień dzisiejszy śmiało mogę stwierdzić, że to była bardzo dobra decyzja. Choć często bywało pod górę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yyyy... Moja przygoda zaczęła się tu dość przypadkowo... a mianowicie z 6-7lat temu, miałem epizod, gdzyż zacząłem studiować w Płocku na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna, poznałem tam dwie siostry bliźniaczki - Paulinę i Kasię... :) po czasie... rozmowie... okazało się, że jedna z nich ( PauLinka :) ) gra właśnie w CS'a (jak i ja) na tej sieci.... z czystej ciekawości i sympatii zacząłem tu gościć... Następnie liczne przerwy w grze, rodzina, dziecko, inne sieci, aż do przełomu stycznia-lutego tego roku, gdy zajrzałem tu... i tak na nowo zostałem, "przetracając" swój wolny czas na szczelanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja przygoda zaczęła się dwa lata temu, kiedy jadłem słoik dżemu! Nudziła mnie gra na serwerze, na którym grałem w tamtych latach i w poszukiwaniu świeżości trafiłem na serwer tylko de_dust2. Ludzie byli rozmowni i zacząłem grać w miarę regularnie pomimo, że spadochron i obrażenia trochę mnie odtrącały (teraz to chyba graniczy z cudem znalezienie klasycznego serwera bez vipów, spadochronów i innych udziwnień promujących gorszych graczy). Na forum nie pamiętam dlaczego się zarejestrowałem, wielce prawdopodobne, że jakiś paparazzi zrobił mi zdjęcia i chciałem się nimi pochwalić.

P.S.

Serwer DD2 z tamtych czasów był najlepszym serwerem na jakim było mi dane grać na 4af.

Edytowane przez Nikt jak ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@HaXiuu nas tu przyciągnął, mnie, @/\AwsD/\ i jeszcze kilka osób z pamiętnej sieci "G4L".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również trafiłam tutaj w grudniu 2016 w trakcie nieudanej udanej fuzji. Nie żałuje tej decyzji, lecz bywały złe chwile, kiedy to zastanawiałam się co ja tutaj robię xD Teraz mam nadzieję, że sytuacja z każdym dniem będzie coraz lepsza, a poprawę już idzie odczuć. :) Oby tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..