Skocz do zawartości

Występują problemy techniczne, które mogą uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie strony dla pewnej części użytkowników. Pracujemy na tym, by przywrócić pełną funkcjonalność strony.

Chemiczny ALi

MNIEJ NIŻ ZERO !! Wszystko ma swój koniec...

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ma swój koniec.

Tego było za wiele, a moje odejście było słuszne jak widać.

To nie było pierwszy i ostatni raz, szkoda tylko że inni tego nie zauważali i nie doceniali tego że mieli przeróżne dowody, a przede wszystkim sami na własnej skórze się przejechaliście, trzeba każdego słusznie i uważnie słuchać ludzie gracze sobie tego nie wymyślają i nie biorą tego z znikąd. Musiało być coś na rzeczy, a co do 3mapsa okradanie serwera to było bardzo chamskie i nie da się tego opisać bez jakichkolwiek przekleństw tyle że ja się powstrzymam od tego, nie chcę nikomu ubliżać ani wyzywać. Ale następnym razem uważajcie z kim macie do czynienia, tego typu skargi było mnóstwo i nikt na to nie reagował.

Ja mam swoje 2 serwery gdzie jest mi dobrze gracze Administracja sympatyczna ! Polecam pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że wiele osób widziało, jak Panowie grają odpaleni, ale nikomu nie chciało się reagować?! Wasza obojętność właśnie daje pozwolenie na tego typu zachowania! Następnym razem warto się zgłosić z konkretnymi dowodami lub z prośbą, czy to do UBT, czy administracji forum, czy kogokolwiek innego, który mógłby wyłapać czitera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, polaczekkkkkkkkkk napisał:

Z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że wiele osób widziało, jak Panowie grają odpaleni, ale nikomu nie chciało się reagować?! Wasza obojętność właśnie daje pozwolenie na tego typu zachowania! Następnym razem warto się zgłosić z konkretnymi dowodami lub z prośbą, czy to do UBT, czy administracji forum, czy kogokolwiek innego, który mógłby wyłapać czitera...

Z tego co pamiętam, to pyndzla zgłaszali nie jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, polaczekkkkkkkkkk napisał:

Polaczek spójrz z drugiej strony na to wiedzieli informowali ale po prostu byście olali ten temat bo jak Saint właściciel serwera opiekun ubt może oszukiwać ludzi. Sam nie raz zgłaszałem jak to witek czitował czy Huligan że są odpaleni to każdy miał to w dupie i tylko ja na tym wychodziłem najgorzej bo osądzam kogoś. Nie powiem bo jestem leniem i po prostu nie chce mi się opisywać demek i akcji dlatego zgłaszam takie info osobą które się tym zajmują. 

Edytowane przez BaNdI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, polaczekkkkkkkkkk napisał:

Ja zakończyłem mixowanie z powodu odpalonego cweldzla.

Szkoda mi było zdrowia mając na uwadze odpaleńca enkę i to jak sprawa została zamieciona pod dywan gdzie po całej aferze nagle przestał mixować, ciekawe dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, dobra wystarczy. Jak czytam teksty typu "dawno wiedziałem, ale nikt nie reagował" albo że ludzie olewali ten temat to śmiać się chcę.

Nie sztuką jest coś powiedzieć i pokazać przez to jakim się jest mądrym w tych tematach tylko ZROBIĆ coś, ruszyć dupsko i udowodnić to w taki sposób jak zrobili to polaczek, nethall, dreq i echo to już nikomu się nie chciało. Teraz jak po kilku dobrych godzinach pracy nad tym ktoś już to zrobił, to nagle olśnienie.

Nie ma sensu dalej dyskutować. Temat otwarty do końca dnia, po to żeby każdy zdążył przeczytać i się wypowiedzieć, natomiast nie ma co męczyć dalej, pokoje wywietrzymy to zamykamy okna i idziemy do przodu dalej.

Nie rozpędzajcie dalej tematu

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie olsnienie. Ile razy podejmowany byl temat pyndzla chociazby przez samych adminow dd2 - no ale skoro ubt trzymal kolejny odpal a zarazem funfel pierwszego i wszystko uchodzilo plazem to w koncu przenioslo sie to i na mixy. Szkoda ze jedni gdy dawali info to temat byl zamiatany a teraz innych(nic do nikogo) sie gloryfikuje bo odkryli kabale 2 miechy pozniej. Gdzie sens a gdzie logika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będą gdzieś udostępnione te demka na podstawie których zostali zbanowani? Albo czy można prosić o podesłanie paczuszki na poczte? Znaczy o @SainTa mi chodzi, bo u jajogłowego zjebka to pewnie nie ma nic ciekawego ;) 

@Wesoly To co piszesz to żart? Czy serio jesteś jakimś patologicznym kibolem i chcesz łamać ludzi za czitowanie i oszustwa- jakie by nie były. 

@BaNdI W punkt. Sam nieraz słyszałem jak ludzie zgłaszali pyndzla, a reagować powinien UnBanTeam (żeby nie było, nie winie nikogo). Skąd teraz głosy "nic nie robliście?" -.-

@SainT Poznałem Cię osobiście i jeśli wszystko co jest w głównym poście to prawda, to czuje się nieco zawiedziony, bo wydawałeś się osobą dojrzałą i uczciwą. :-|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, polaczekkkkkkkkkk napisał:

@polaczekkkkkkkkkk zglaszalem to ale jak widac nieodpowiedniej osobie , ktora byl wlasciciel. Pyndzel to wybitnie palil i to bylo widac kiedy gra czysto kiedy nie. From zero to hero . Ale skoro bylo to dupolizanie i nie mialem o tym pojecia to za duzo nie moglem zrobic. Na nastepny raz jest nauczka aby swoje podejrzenia zglaszac administracji glownej sieci. No coz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maciess usiądź i odpocznij i zastanów się jak skomentowałeś moją wypowiedź. Tu nie chodzi tylko o czitowanie ale za brak poszanowania do całej sieci 4af. Wiem ,że dzieci Twego pokroju lubią załatwiać sprawy wszelakie przez neta, ale za moich czasów się to robiło inaczej i nie kieruje się obecnymi lamusowymi trendami ale twardymi zasadami z dziada pradziada. Z wszelkich sytuacji takich zawsze się wyciągało konsekwencje i każdy w moim gronie wie co to szacunek i wie, że znajomych w chuja się nie robi. Może to tylko internet, ale czy wielu stąd nie zna Sainta osobiście i mu zaufała? Ugryź się czasem w język jeśli wychowujesz się w czasach w których zasady nic nie znaczą.

Edytowane przez Wesoly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta cala hanie rozpisywalem dla Mr.K na pw, ale zero odezwu, ale nie dziwi mnie to skoro oni wszyscy to jedna wielka banda oszustow. Saint tez mi czasem dziwny byl, ale nie wnikalem, bo wlasciciel serwera...

Moje podanie na FFA chyba jest jednoznaczne z deklaracja, ze nie mam zamiaru isc za cziterami i calym tym serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Wesoly napisał:

Proponuje publiczną egzekucję ku przestrodze dla innych. :D

21 godzin temu, Wesoly napisał:

Wypadało by złapać za fraki i pokazać do jakiego kalectwa może prowadzić takie zachowanie.

Za brak szacunku to się od kogoś odcinam i tyle. Średniowiecze się skończyło przecież. Może jesteśmy faktycznie już z innych pokoleń, ale nie wiem czy spuszczanie wpierdolu każdemu, kto okazuje Ci brak szacunku, to  jest wg Ciebie norma dla starszego pokolenia. Wątpię. Możemy podyskutować na ten temat, ale nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Maciess napisał:

Za brak szacunku to się od kogoś odcinam i tyle. Średniowiecze się skończyło przecież. Może jesteśmy faktycznie już z innych pokoleń, ale nie wiem czy spuszczanie wpierdolu każdemu, kto okazuje Ci brak szacunku, to  jest wg Ciebie norma dla starszego pokolenia. Wątpię. Możemy podyskutować na ten temat, ale nie tutaj.

O czym tu dyskutować ??

Dyskutowałem ponad miesiąc czasu, chcieli mi zamykać "mordę", straszyli, grozili, obrażali i żałuję, że chłop nie przyjedzie do Wa-wy, bo bym mu z chęcią przybił piątkę :P na twarzy.

Wszyscy zobaczyli co zrobili, wszyscy są jednogłośni w tej sprawie, po co to dalej roztrząsać ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór,

Ponad dobę temat był otwarty i publiczny dla wszystkich, większość z was wypowiedziała się i napisała co o tym myśli. Wyjątkowo nie zwracaliśmy uwagi na używane przez was wulgaryzmy i przekleństwa, ponieważ w tym przypadku są zasadne.

Chciałbym jeszcze nadmienić do czwartej sprawy mojego tematu, mianowicie po długiej rozmowie wczoraj z Mr.K , środki w wysokości 250zł zostały zwrócone przez Mr.K osobie Zegarmistrz Świata. Ten temat po długiej walce zostaje również zakończony.  Mr.K mimo że nie jest już z nami wykazał się honorem, w porównaniu do innych osób.

Czas na zamknięcie tematu, miejmy nadzieję, że nie zmuszony nigdy więcej pisać takich zaskakujących tematów, jak to miało miejsce wczoraj.

Czas po weekendzie na kolejne zmiany, nowości, rozruch i przede wszystkim: IDZIEMY DO PRZODU !:)

~ forever young !

Pozdrawiam

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..