Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

MNIEJ NIŻ ZERO !! Wszystko ma swój koniec...

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do gry na serwerze FFA i składania podań ! Każdy się przyda ma serwerze , może tak często na nexta nie zobaczycie dd2 , ale zawszę będziecie mile widziani :)

pozdrawiam [Starszy Admin FFA] schiza !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tomko

Jestes mile widziany na ffa :) także zapraszamy Ciebie jak i pozostałych adminów czy tez graczy. Zdajemy sobie sprawe, ze zostaliście oszukani.  (W większości). Prawda jest taka, ze gdyby nie wyszlo to na światło dziennie,  dalej każdy by jechal po ffa. Właścicielach czy tez probowal ogólnie sprowadzić nas do parteru. Niestety.  Nie udalo sie a jedynie co zrobili to pokazali jakimi pizdami są. Docinki zegarkowi czy próby prowokowania administratorów ffa poszly na marne. Dobrze, ze zegar sie trzyma i nie uległ tym wszystkim obelgą, prowokacją itp itd. A co do nas...  Tak naprawdę zawsz w dupie ich mielismy :) mamy kontakt miedzy sobą nieustanny. Śmiejemy sie, żartujemy. Z wszystkiego i z niczego. Jesteśmy zżyta ekipa,ktora ciezko poróżnić,tak jak niektórzy próbowali. Myślę, ze na wielu tego typu serwerach czy forum,  moga nam pozazdrościć. W każdym badz razie...  Mam najlepsza ekipe od chyba ponad 15 lat jakie przegrałam w tej grze!  Jestem z nich wszystkich dumna. Wspieramy sie razem i nie tylko na temat CSA, serwerów.  Rozmawiamy o wszystkim.  Nie chce mi sie dalej pisać. Wyszlo jak wyszlo.  Powodzenia im robienia w chuja,  zamętu na innej sieci. Wy (admini DD2, jestescie u nas mile widziani. W wiekszosci oczywiscie :) spokojnej nocy i cudownego poranka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda klawiatury na te robactwo.

Róbmy swoje dalej nie oglądając się na życiowych nieudaczników, skoro w tak prymitywnej strzelance muszą się wspomagać aby być kimś. Pozazdrościć, nic więcej.

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Agata małe sprostowanie, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...nigdy nie byłem negatywnie nastawiony do ffa, wręcz przeciwnie. Tak samo nigdy nie ublizalem administracji czy właścicielom, myślę że podobnie jak większość adminów dd2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Tomko napisał:

@Agata małe sprostowanie, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...nigdy nie byłem negatywnie nastawiony do ffa, wręcz przeciwnie. Tak samo nigdy nie ublizalem administracji czy właścicielom, myślę że podobnie jak większość adminów dd2.

Nie @Tomko. Zle mnie zrozumiales. Nie napisalam, ze cos zlego mowiles czy tez pisales. Tego nie wiem. Chodziło mi bardziej o to, że serdecznie Cie zapraszamy do siebie :) na FFA. Jako nieliczny jestes bezkonfliktowy itp. Nie bede Ci cukrzyła :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za tak miły osąd wszystkim :) 

Najłatwiej oceniać innych przecież nie siebie! 

Po rozmowie z chemikiem jeszcze się wstrzymam a też mam co pokazać :) 

Z każdym adminem osobiście porozmawiam o tym co zaszło.

Możecie pluć itd nie robi to na mnie wrażenia jak i groźby [email protected] sieci :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie DD2 wróci pod innym sztandarem, niech tylko kurz opadnie, a jakiś nowy właściciel się znajdzie :D

Tylko nie bierzmy następnych ludzi z łapanki, niech tym zajmą się zaufani ludzie, z 4af.

Stara paczka jest, więc nic nie trzeba nic zmieniać :D wystarczą chęci jednego dobrego człowieka i będzie śmigać jak dawniej :D 

Jeżeli chodzi o serwery 1.6 macie 2 serwery ( nie licząc codmod ), gdzie zawsze jesteście mile widziani.

Mam mały serwer :( , ale jak się nie pomieścimy to ffa ma więcej slotów, więc damy radę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SainT przypomnę ci naszą rozmowę 

- i co uciekniesz ??

- tak do meksyku 

Z meksyku do mnie pajacu piszesz ??

Edytowane przez Zegarmistrz Swiata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, schiza napisał:

Ja to krótko na ten temacik już dawno wiedziałem że mam  do czynienia z Cwelami takimi jak @SainT i jego kolega @pyndzel! Jebane kurwy się panoszyły i tylko utrudniały Tworzenie ciekawej Zabawy na serwerach ! Wypierdalać się walić w dupe teraz obaj !!! A wszystkich Adminów z Onlydd2 zapraszam na ffa tam na pewno się znajdzie dla was miejsce :) . Jak mówiłem że te 2 kurwy są odpalone to mnie nikt nie słuchał :/ Mogłem coś z tym zrobić, ale jednak też tylko gadałem ... Mam nadzieję że teraz bez zbędnych ludzi wróci życie na forum jak i ja serwerach :)

Pozdrawiam

tak jak mowisz. od samego poczatku pisalem ze pyndzel jest spalony. nie raz widzialem podczas grania jak myli sciany i strzela na fake jumpy ale bana dac nie moglem bo mial immunitet. Piszac Saintowi o calej sytuacji dostalem odpowiedz " hahah kazdy to wie " . No wiec wyszlo szydlo z wora. Do tego tak jak pisalem wczesniej Saint to z tym pluginem przeginke walil w pewnych momentach. 

Daro. Nie uwazam aby kazdy admin musial wiedziec o calym zajciu. Uwierz mi , ze oni zbudowali sobie swoja ekipe bywajaca na TS3 latajaca po kanalach i dopiero pozniej cos sie mozna bylo dowiedziec ALE tez nie za duzo.

Ja te grupy podzielil bym na saintowo pyndzlowo mrkowe + pare lizodupow i ja Kris Kika moze jeszcze ktos kogo te sytuacje nie bawily.

Dobrze sie stalo , ze tak powiem lepiej pozno niz wcale i oby teraz siec byla na lepszej drodze bez oszustow i zlodziei:) ps. dobrze ze wstrzymalem sie z przelewem ;)

jeszcze pozwole sobie dodac , ze chetnie zostane i moge dalej byc aktywny na 1.6 jak i CS:GO bo jednak poswiecam 2 grze wiecej czasu ale nie duzo wiecej.Byc moze niedlugo zawidnieje podanie bo warto."_"

Edytowane przez pajo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, SainT napisał:

Możecie pluć itd nie robi to na mnie wrażenia jak i groźby [email protected] sieci :) 

Powiem Ci krótko: wypierdalaj gdzie masz wypierdalać i się tu nie pokazuj. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że od dawna nie mam nic wspólnego z tobą, jak i twoim serwerem. Szkoda mi tylko graczy i Adminów, których zrobiłeś w chuja. To, co niby masz pokazać to wsadź sobie głęboko w du*ę, wątpię że ktoś nawet weźmie to pod uwagę. Życzę ci wąskiej drogi i nie pozdrawiam. 

Co do zaistniałej sytuacji dobrze, że wyszło jak wyszło jak wyszło. Lepiej późno niż później. Mam nadzieję, że damy radę jakoś uporządkować zepsute relacje między FFA a pozostałymi użytkownikami sieci (niestety albo stety nie ze wszystkimi, heh.) oraz, że atmosfera na forum będzie zdrowsza i przyjemniejsza. Nie ukrywam, że cieszy mnie przebieg tych zdarzeń, z których wynika, że jednak to nie nasz serwer miał czy ma największy, destrukcyjny wpływ na całe forum. Jak wielu osobom wiadomo, od dawna FFA było obrzucane błotem i obwiniane o wiele nieprzyjemnych rzeczy. Wyszło szydło z worka i mam nadzieję, że zaczniemy być postrzegani w innym świetle. :) Wierzę, że dzięki tej sytuacji wiele spraw się zmieni, oczywiście na lepsze, a My, jako Administracja i Użytkownicy wyjdziemy z tego wszystkiego jeszcze silniejsi niż kiedykolwiek. :) 

Jeżeli chodzi o poszkodowanych i oszukanych Adminów i Graczy serwera DD2: serdecznie zapraszamy Was wszystkich na FFA, znajdzie się miejsce dla każdego w naszym gronie. :) Mamy wiele slotów dla Graczy, i znajdzie się również miejsce dla osób chcących pomóc w utrzymaniu porządku na Naszym serwerze. Oczywiście po spełnieniu wszystkich naszych wymagań. :D 

Do zobaczenia na naszych serwerach i nie śmierdzącym już gównem forum :D

Pozdrawiam, 
Ulek.

Edytowane przez Ulek. ♡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy pewnie się spodziewał, że jesteśmy zdolni do tego, żeby jeszcze móc zaprosić wiekszość DD2 do siebie. Opluwali nasz wszyscy prayktycznie co mieli cos wspolnego z wlascicielami serwera. (prawie wszyscy).  Nie robimy tego teraz pod publike czy tez z'radosci'' jaka spotkala Waszych administratorów. Po prostu Was rozumiemy i wiemy, ze wiekszosc z Was wykonywala swoja prace nalezycie .Saint, a Ty sie juz nie wypowiadaj bo to jest żalosne z Twojej strony i po prostu powinienes odpuscic i sie nie hańbić bardziej niż juz to zrobileś. Masz lat ile masz, więc opuść te forum z honorem. 

Edytowane przez Agata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agatko jego honor zniknął już wiele miesięcy temu, więc mówić o tym do niego to jak rzucać grochem o ścianę :) Nie zostało mu nic innego jak poszczekanie sobie przed snem. Powodzenia na nowym forum, "przyjacielu" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, SainT napisał:

Strasznie mi dogadałaś :D 

Opuszczę to forum oczywiście ale nie dziś i nie jak ty mi mówisz :)

Oczywiscie. Mozesz się błaźnić jak zwykle pod nazwami player' .  Właśnie teraz pokazujesz osobom, które adminowały u Ciebie jaki jestes bezczelny i na kogo tak naprawdę liczyly zawsze czy tez broniły pod kazdym wzgledem.. Mialeś ekipe, która stala za Tobą murem i zjebaleś to. Nie dość, że ekipe to główny wlasciciel forum Cie bronił za kazdym razem. Naduzyles zaufania i udowodnileś tylko ze za dwa ''zlote'' potrafisz dupy dac. Miejmy nadzieje, że z innej sieci wyjebią Ciebie, czyli falszywca szybciej niż tu. Zdobyles zaufanie Aliego, który po pewnym czasie przejrzał na oczy ale nie myśl, ze tak bedzie za kazdym razem. W końcu kazdy przejrzy na oczy. Zreszta mi to obojetne juz jest. Najwazniejsze, ze nie ma tu spin, które tak naprawde Ty podkrecales swoimi przydupasami jak juz bales się warnów. Masz swoj wiek a wydaje mi sie jak bym pisala do przedszkolaka z obsrana pielucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, SainT napisał:

Ja to mogę Ci lamusie do ryja naszczać tylko. Jednak frajer frajerem zostanie. Prawdziwy kibic ŁKSu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ta bladź pod wiate chodzi ? Nie wiedziałem, ale to wszystko jasne. Mentalność przegranych, pajace zielonego stolika.

"Wejdę przez dziurę w płocie, po co mam wspierać klub" - wypisz wymaluj.

Przekaż pyndzlowi aby cie mocno za pejsy nie ciągał.

Edytowane przez Brzydki Zly i Szczery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem bardzo rozczarowana i zdezorientowana faktem, że chłopaki byli w stanie zrobić coś takiego. Jest mi wstyd,  że broniłam Pyndzla przed banem i brałam udział z Nimi w przepychankach.  Jest mi wstyd, że siedząc z Nimi na kanale nie byłam świadoma ich działań na niekorzyść tej sieci. Jestem w szoku, że Pyndzel niszczył Naszego Tsa, a MrK bez zająknięcia pytał mnie czy są jakieś prace na TS czy znowu ktoś atakuje (wiedząc doskonale, że to pyndzel). Przykro mi, że Saint który jeździł z Nami na zloty i w zasadzie nikt mu nic złego nie zrobił, wręcz przeciwnie wszyscy go miło przywitali, był w stanie tak znieważyć tą sieć. Kto wie co jeszcze planowali zrobić. Jestem w szoku, że rzeczywiście okradli Zegarka, a przez ten cały czas robili sobie z niego jaja, a ja im ślepo wierzyłam. Czy po sytuacjach z GH nikt się jeszcze nie nauczył, że nie warto atakować tej sieci? Że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw? Bardzo dobrze, że tak się stało, szkoda tylko, ze praktycznie po roku i po tych wszystkich krzywych akcjach/ prowokacjach itp. które zrujnowały od samego początku wiele relacji. 

Mam nadzieję, że wszyscy wylali już swoje złości, nienawiści, przekleństwa, wyzwiska i najwyższy czas się ogarnąć. Najwyższy czas stworzyć coś fajnego na tej sieci. Dodając cegiełkę do zbudowania silnego i lepszego forum chciałabym przeprosić wszystkich których obraziłam w ciągu całego roku m.in. Ulke, Kojaka, Dara, Baha, Zegarka, Tonnego, Kike, Uberna, Fabottiego, Paulinke, Chemika i wiele wiele innych. Przepraszam, że niektórych świadomie innych nieświadomie byłam w stanie zwyzywać. Za dużo internetów, za dużo angażowania się, za dużo stawania za kimś kosztem swojej reputacji, WSZYSTKIEGO ZA DUŻO. Oczywiście z niektórymi sprawa jest załatwiona i „zapomniana” jednak należy o nich wspomnieć. Zdaje sobie sprawę, że jedno "przepraszam" nie wystarczy i jeżeli chcemy dobrych czasów najwyższa pora dorosnąć i porozmawiać z każdym z osobna w celu wyjaśnienia sobie wszystkich niepotrzebnych sytuacji. Polecam to wszystkim użytkownikom, bo zdaje sobie sprawę, że nie tylko ja nabroiłam i nie tylko moje relacje są tu zachwiane. Gdy nadal będziemy w siebie pluli i wkurwiali wzajemnie nigdy nie bedzie dobrze.

Miejmy nadzieje, że przyszły rok będzie przeciwieństwem tego roku i powróci tu stary dobry 4af. Tyle z mojej strony. 

Z poważaniem

Alicja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Alicja napisał:

A ja jestem bardzo rozczarowana i zdezorientowana faktem, że chłopaki byli w stanie zrobić coś takiego. Jest mi wstyd,  że broniłam Pyndzla przed banem i brałam udział z Nimi w przepychankach.  Jest mi wstyd, że siedząc z Nimi na kanale nie byłam świadoma ich działań na niekorzyść tej sieci. Jestem w szoku, że Pyndzel niszczył Naszego Tsa, a MrK bez zająknięcia pytał mnie czy są jakieś prace na TS czy znowu ktoś atakuje (wiedząc doskonale, że to pyndzel). Przykro mi, że Saint który jeździł z Nami na zloty i w zasadzie nikt mu nic złego nie zrobił, wręcz przeciwnie wszyscy go miło przywitali, był w stanie tak znieważyć tą sieć. Kto wie co jeszcze planowali zrobić. Jestem w szoku, że rzeczywiście okradli Zegarka, a przez ten cały czas robili sobie z niego jaja, a ja im ślepo wierzyłam. Czy po sytuacjach z GH nikt się jeszcze nie nauczył, że nie warto atakować tej sieci? Że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw? Bardzo dobrze, że tak się stało, szkoda tylko, ze praktycznie po roku i po tych wszystkich krzywych akcjach/ prowokacjach itp. które zrujnowały od samego początku wiele relacji. 

Mam nadzieję, że wszyscy wylali już swoje złości, nienawiści, przekleństwa, wyzwiska i najwyższy czas się ogarnąć. Najwyższy czas stworzyć coś fajnego na tej sieci. Dodając cegiełkę do zbudowania silnego i lepszego forum chciałabym przeprosić wszystkich których obraziłam w ciągu całego roku m.in. Ulke, Kojaka, Dara, Baha, Zegarka, Tonnego, Kike, Uberna, Fabottiego, Paulinke, Chemika i wiele wiele innych. Przepraszam, że niektórych świadomie innych nieświadomie byłam w stanie zwyzywać. Za dużo internetów, za dużo angażowania się, za dużo stawania za kimś kosztem swojej reputacji, WSZYSTKIEGO ZA DUŻO. Oczywiście z niektórymi sprawa jest załatwiona i „zapomniana” jednak należy o nich wspomnieć. Zdaje sobie sprawę, że jedno "przepraszam" nie wystarczy i jeżeli chcemy dobrych czasów najwyższa pora dorosnąć i porozmawiać z każdym z osobna w celu wyjaśnienia sobie wszystkich niepotrzebnych sytuacji. Polecam to wszystkim użytkownikom, bo zdaje sobie sprawę, że nie tylko ja nabroiłam i nie tylko moje relacje są tu zachwiane. Gdy nadal będziemy w siebie pluli i wkurwiali wzajemnie nigdy nie bedzie dobrze.

Miejmy nadzieje, że przyszły rok będzie przeciwieństwem tego roku i powróci tu stary dobry 4af. Tyle z mojej strony. 

Z poważaniem

Alicja

No to jeszcze nie ze wszystkimi się pogodziłaś bo mnie nie Przeprosiłaś tak więc proszę o nie wylewanie tutaj kłamstw :D a tak całkiem na poważnie to mimo że ostatnio gram mało w CS to już jakiś czas temu mówiłem kilku osobą że Saint się coś pali na mixach bo kiedy przychodził tutaj nie oszukujmy się był słaby a tutaj nagle taki skill. Siedziałem ostatnimi czasy z nimi na TS/Skype i w sumie nic nie podejrzewałem prócz tego że pewnie moja rozmowa została nagrana x razy ale wisi mi to, fajnie było śmiesznie było. Koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego tak więc może teraz będzie spokój ( chociaż jeszcze kilka jednostek z FFA lubi siać zadymkę ale może to się zmieni ) i będzie pięknie fajnie :) Tylko tych Techników to bym jeszcze na przyuczenie dał bo Sowa był sam i ogarniał a te choposzki we 2 czasami nie dają rady :D Miłego piątku Detektyw BaNdI :)

Edytowane przez BaNdI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alicja jestem w szoku po tym co napisałaś, chyba wstałaś w końcu prawą nogą :) Brawo!

Miłego dnia

Chemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no kurwa nie wierze w to co czytam ,jak mozna zrobic takie kurestwo  VRSDaro a co ty masz do adminow  ,nigdy na ich gre nie zwracalem uwagi ,mowie o saint ,pyndzel byl dla mnie zawsze spalony ,ja osobiscie zostaje na sieci i poszukam sobie miajsca na innym serwie pozdro ,a wy ocenicie co ekipa adminow z bylego only dd2 jest warta pozdro tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..