Skocz do zawartości

Chemiczny ALi

MNIEJ NIŻ ZERO !! Wszystko ma swój koniec...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie powinni otrzymać perma na naszych serwerach oraz na forum. Niestety kurestwa nie da się znieść... . PS. Przepraszam za brak cenzury.

Poza tym jak były już pogłoski z teleportami to każdy trochę umywał ręce od tego. 

Edit:

@Chemiczny ALi bany powinni otrzymać również admini tego serwera. Skoro byli w tym gronie to musieli to wiedzieć, a nie zgłosili tego. Jedyną osobą, która postąpiła MEGA WPORZĄDKU była @Lenka! Miała dość tego krętactwa frajera z grinhejzowego dusta!

Jak widać również "stara gwardia" szuka wrażej już na kilku forach nawet... .

Edytowane przez VRSDaro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VRSDaro dzisiaj cenzura w tym temacie jest zniesiona. Wszelkie komentarze na ten temat mile widziane.

BANY oczywiście zostaną nałożone.

Chemilk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem mocno zaskoczony całym tym przebiegiem sytuacji, nawet nie wiem co mam napisać ? ale wiem tylko że od samego poczatku i do końca nie wierzyłem w grę "Hania"@pyndzel! pomimo że był adminem. Jak to się potocznie mówi "wszystko ma swój początek i koniec" "kłamstwo ma krótkie nogi".

Dosłownie mnie zatkało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Chemiczny ALi od początku mówiłem, pisałem że coś takiego ma miejsce (chodzi o nagrywanie,drwienie itd.) lecz wolałeś słuchać ich zamiast wysłuchać osoby która siedzi tu jednak trochę więcej czasu. Nie jednokrotnie były zgłaszane takie sytuacje w których pomimo zakazu jaki nałożyłeś na ts oni dalej to robili, wchodząc całą grupą na dany kanał i nagrywając sobie ludzi z których później była ogromna beka. Jednak zawsze stawałeś w ich obronie, kiedyś widziałem screena jeszcze jak ewka ze mną siedziała jak drwią z Ciebie i innych na grupie na fb, pokazał bym dowód ale niestety go nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walkę z nimi zrezygnowałem po ostrzeżeniu na forum.

Mówiłem, pisałem, że to toksyczni ludzie, byłem tylko atakowany :( 

Szkoda, że potrafili przekonać do swojego kłamstwa innych graczy :( 

Mam nadzieję, że wszyscy którzy odeszli z 4af.pl przez zachowanie tych panów, po tym temacie wróci do nas :)

http://www14.zippyshare.com/v/2Z7IagK3/file.html

Edytowane przez Zegarmistrz Swiata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kojak. na takie zachowanie sama jazda nie pomoże, pójdzie gdzie indziej i będzie miał wyjebane, zresztą i tak pewnie tego jeden z drugim nie przeczyta. Wypadało by złapać za fraki i pokazać do jakiego kalectwa może prowadzić takie zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaak, dokładnie przez takich osobników tracę wiarę w ludzkość. Trochę śmieszne, że mam dopiero 15 lat, a tak strasznie niską opinię na temat społeczeństwa, całego społeczeństwa. Takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że rasa ludzka to coraz większe dno.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówiłem o tym od dawna.... Nawet złapałem na przypale Sainta na czitach jak pod koniec mapy ciał mnie kosą  i był niewidzialny:P

Zgłosiłem! zebrali się admini i na ts rozmawialiśmy. Wciskali mi wtedy ściemę, że to są skrypty serwera i tak się działa jak ktoś za długo z respa nie wychodzi w tt by go delikatnie kopnąć.

buhahahahahaha naiwni idioci!

gram w csa kilkanaście lat i od początku wiedziałem, że to oszust!!!

nie mniej jednak dałem sobie spokój w temacie bo często też myślałem że to nie czity tylko zwyczajnie info z tsa bo serwer mimo że ma w regulaminie napisane że nie można używać komunikatorów te durnie używali do czego zresztą przyznawali się kiedy podejrzewałem o czity w trakcie gry - bronili się że info dostali i stąd wiedzieli...

Brzydko mówiąc - wypie...lić na zbity pysk  by takie ściery się tu nie pałętały!!!

Kulfon!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie Kulfonik  też mi się wydawało że ma czity , i  nie jeden znajomy na steam mi o tym pisał , także wstrzymałem się od wpłacenia cokolwiek na serwer , jak się dowiedziałem że zegarek został wyjebany na siano , żenada i brak słów na  takie zachowanie wstyd , pozdrawiam tych uczciwych i z honorem . 

Edytowane przez n3x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kulfoniku na swoim serwerku mogli robić co chcą ( ich cyrk ich małpy ), ale jako opiekun ubt grać na mixach coś takiego to kurewstwo !!!

W końcu będzie spokój na sieci, bez tych ludzi, a jak coś będą kombinować to razem ich upokorzymy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuje się oszukany i wstyd mi ze miałem z takimi ludźmi do czynienia, że mu uwierzyłem, odwracając się przy tym od @Zegarmistrz Swiata. W tym miejscu, wielkie sorry. Na pytanie @Chemiczny ALi czy admini dd2 zostają? Odpowiadam za siebie...pewnie ze tak! Jestem w pracy ale tak się kurwa zgotowali we mnie ze dostałem opiePrz od kierownika. Podsumowując..pluje na nich i na osoby które z nimi współpracowały. Pozdrawiam dobrych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SERDECZNY CH*J W DUPE TYM WSZYSTKIM FRAJEROM, KTÓRYCH NA SZCZĘŚCIE WYKRYLIŚCIE I CHWAŁA WAM ZA TO.. WIELKA SZKODA, ŻE SERWER DD2 WYGASŁ ALE JESTEM DOBREJ MYŚLI, BO ZAWSZE MOŻNA BYŁO FAJNIE POGRAĆ W PRZYJEMNEJ ATMOSFERZE I Z OGARNIĘTYMI LUDŹMI :) SAM PODEJRZEWAŁEM SAINTA, BO CZĘSTO PANIENKE OBSERWOWAŁEM, ALE CO JA TAM ZWYKŁY JASIU MOGŁEM ZROBIĆ :/ DO ZOBA..   POCALUJ GO JASIU 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..