Skocz do zawartości
damio

odrzucone: Kandydatura na admina- ✪ DaMiO

Rekomendowane odpowiedzi

1) Swój nick na którym grasz na serwerze: ✪ DaMiO
2) Podaj swój wiek: 16
3) Podaj swój staż w CS GO: 1600h na jednym koncie, i jakieś 300h na kontach kolegów

4) Podaj swój staż na serwerze(link do gametracker mile widziany): https://www.gametracker.com/player/✪ DaMiO/193.33.176.56:28070/ jak by co miałem różne nicki  także to nie jest mój jeden nick przez cały mój staż

5) Podaj swoje SteamID: STEAM_0:1:181625559
6) Znajomość i doświadczenie w SourceMOD ( 1-10 ): 3
7) Podaj jakieś przekonywujące argumenty na to, że będzie z Ciebie DUŻY pożytek jako przyszły admin: Na serwerze spędzam dość dużo czasu i widzę jak nie jedna osoba łamie regulamin a admin który jest na serwerze obecny nie banuje. Myślę, że będzie ze mnie pożytek i wszystkim graczom będzie się grało dobrze i przyjemnie.
8) Dodatkowe informacje (możesz dopisać coś od siebie by zwiększyć swoje szanse) - nieobowiązkowe : Mam na imię Damian mam 16 lat i lubię grać w cs go. Poza granie w cs go uprawiam sport hokej na trawie.

9) Czy przeczytałeś i akceptujesz regulamin serwera?: Tak, przeczytałem i akceptuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

Wiele razy trzeba cie nawoływać do porządku, nie raz były z tobą problemy więc ogólnie jestem na stanowcze nie. 

Napisałeś "nie jedna osoba łamie regulamin a admin który jest na serwerze obecny nie banuje" podaj nicki tych adminów, bo to są tylko puste słowa...

Nigdy nie widziałem żebyś starał się pomóc jakiemuś graczowi, bardziej zaszkodzić więc argumenty mnie nie przekonują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Wiek na +

-staż masz duży na pewno na +

-sourcemod na admina ok

Często go widuje na serwie. Pamiętam go jako pozytywna(ani razu MI nie podpadł). Ma mocny charakter czasami nerwy mu puszczają jak prawie każdemu co prawda był banowany za obraze ale jeżli posiada taki staż na serwerze warto mu dać szanse na okres próbny(np. 7 dni) ponieważ mało jest takich osób co wchodzą na serwer praktycznie codziennie , jeżeli uzyskasz admina popraw swoje zachowanie do GRACZY bo są najważniejsi.

Ogólnie jestem bardziej na tak niż nie.

Pozdrawiam MrLuz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak na razie mówię Nie ponieważ:

dzisiaj zostałeś zbanowany na 1 dzień z powodu obrazy gracza,który gra lepiej + ucieczka (twoja kultura osobista dziś nie zabłysnęła.)

Popracuj nad emocjami i nad tym co piszesz .

Pozdrawiam

Chelios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałeś na czacie,i za nie całą sekundę wyszedłeś więc, nwm jak mam ci uwierzyć w to co mówisz,ja biorę to za ucieczkę. Koniec tematu ban wystawiony, ewentualnie podanie o ub. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało ODRZUCONE

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami ekipa

logo.png.58a6cc4b2e4d0e3f4425192e5cf914c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę..