Skocz do zawartości
TheEnd

[PODANIE]TheEnd.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: TheEnd
Imie: Sebastian
STEAM_ID: Brak.
Micro: Tak.
LINK GT: https://www.gametracker.com/player/TheEnd/79.133.216.76:27027/
Skladka/msc: Bez problemu.
Od siebie: 18 lat, w csa pykam od czterech lat, mam sporo wolnego czasu (4-5 godzin dziennie). Jestem osobą miłą, nie wkurzam się o "byle co". Kultura jak i pisownia na bardzo wysokim poziomie. Z miłą chęcią dołącze do teamu i pomogę obecnej administracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem Cię parę razy na serwerze nie robiłeś jakiś problemów i raczej przestrzegasz regulaminu :-) Masz bardzo mało przegranych godzin na serwerze, co jest trochę na minus :) I oczywiście NS, jakbyś kupił grę na platformie Steam to było by genialnie :> Jest to wydatek 10-15 zł na allegro ;) Osobiście kupiłem swoje konto z grą na Allegro :> 

Puki co jestem na NIE, jak zakupisz grę na platformie steam zmienię na TAK :> Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minusy:

-steam

-słaby staż na forum oraz na serwerze

Plusy:

+składka 

+raczej nie ma z tobą problemów 

Skoro składkę możesz płacić bez problemu, to przypuszczam, że steam z cs 1.6 nie będzie problemem :) 

Czy brak steam aż tak przeszkadza w byciu adminem? Myślę, że nie jest to wielki problem, a ogarniętych adminów zawsze mało.

Masz to TAK, aczkolwiek liczę, że jednak zdecydujesz się na zakup gry na steam, to ułatwia wiele rzeczy ;) :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi