Skocz do zawartości

MrLuz

Admin [CS:GO Only Mirage]
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ja również zmieniam zdanie jestem na nie po dłuższych przemyśleniach.
 2. Jestem za, ale nie wiem jak ze strony technicznej.
 3. Jestem na NIE ze względu, że twoja ostatnia aktywność w ostatnim czasie nie jest dobra oraz tak jak napisał Kekson, ostatni ban mnie nie pokoi. Niestety nie kojarzę Cię więc nic nie mogę dodać. Pozdrawiam MrLuz.
 4. Słyszałem rozmowę jak FENQ(inny gracz) pytał się czy za stanie na respie CT jest ban, @Firmin ^^ odpowiedział że nie nie ma, ale gdy się spytałem FENQ kto to stał powiedział że był to BOT_Ninbek, a gdy się dowiedział Firmin to powiedział cytuje ''O ten to temu z chęcią dam bana'' Zachowanie nie stosowne. Pozdrawiam MrLuz
 5. Jestem ZA. Dodało by to jeszcze więcej frajdy z gry.
 6. Jestem na NIE. Po pierwsze regulamin mówi jasno: ''6.8. Po odrzuceniu podania na administratora,kandydat może złożyć podanie ponownie po dwóch tygodniach.'' Po drugie widziałem jak się dosyć mocno wkurzasz a co nie jest dobre dla administratora. (na demku jest) Po trzecie nie umiesz określić na ile znasz SM? Trochę słabo. Po czwarte Napisałeś że siedzisz od pół roku na serwie. To się zgadza, ale nie z aktywnością na admina, od czwartku lepsza bo wtedy pisałeś twoje pierwsze podanie.(https://www.gametracker.com/player/nar%3Ao/193.33.176.56:28070/) Pozdrawaim MrLuz.
 7. Moim zdaniem skarga nie ma sensu. Po pierwsze właściciel nie musi odpowidać w kolejności na napisane podania. Po drugie ostateczna decyzja czy podanie zostanie przyjęte czy nie należy do właściciela musiał być tego jakiś powód, podpadłeś jako administrator może nie chciał na nowo ryzykować twojego zachowania. A może widział coś czego reszta nie proste. Pozdrawiam MrLuz.
 8. Jestem jak najbardziej na TAK często widuje go na serwerze nie było z nim żadnych problemów, pilnuje się regulaminu. Fakt poprawiłeś aktywność. Nie ma do czego się przyczepić. Moim zdaniem się nada. Pozdrawiam MrLuz
 9. Jestem na TAK. Warto dać ci szanse mimo twojego wieku ponieważ jesteś w porządku, posiadasz duży staż na serwerze (z tego co wiem to gdzieś półtorej roku będzie) przy czym nie sprawiałeś żadnych problemów, dodatkowo tak jak napisałeś jesteś rozpoznawalny oraz ceni się aktywność w ostatnim czasie. Pozdrawiam MrLuz.
 10. Jestem na TAK ale pod obserwacje z powodu twoich wyczynów które robiłeś jak miałeś admina przez które dostałeś degrada. Pozdrawiam MrLuz.
 11. Jestem na TAK, zwlekałem z odpowiedzią żeby zobaczyć czy będziesz dalej aktywny w trakcie trwania podania jesteś i to się ceni oraz poprawiłeś to co miałeś do poprawienia. Pozdrawiam MrLuz.
 12. Witam jestem na TAK spełnia wszystkie wymagania oraz raczej nie było z nim żadnych problemów, jest cichym i spokojnym graczem. Pozdrawiam MrLuz.
 13. Witam pozwole sie wypowiedzieć. Sam @damio ma swoje za uszami ale również często jest pomocny w wielu sprawach i często gęsto można było z nim popogadać. Z @Mikey12 jest podobna sytuacja również jest pomocny i można z nim pogadać ale ma swoje za uszami. Pozdrawiam MrLuz. Wypowiedź ma charakter poglądowy zaistaniałej sytuacji może ale nie musi być brana pod uwagę.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.