Skocz do zawartości

MrLuz

Użytkownik
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam z dniem 12.04.18r. rezygnuje z stanowiska administratora. Dlaczego? Głównie z powodu braku chęci do grania w tą grę gdyż po prostu mam w nią około 4000h i nadzwyczajnie znudziła mi się w wyniku tego gram w inną grę więc nie posiadam wymaganej ilości godzin na serwerze. Fajnie z wami było, do usłyszenia może w przyszłości. Pozdrawiam wszystkich graczy i całą wspaniałą ekipę 4AF.
 2. Czy dobrze zrozumiałem że chcesz ustawić skiny na rękawiczkach? Jeśli tak to chce Cię uświadomić że nie zmieniasz skinów na rękawiczkach tylko ich modele które występują normalnie w grze co oznacza że nie zmienisz skina na podstawowych rękawiczkach tylko najwyżej będziesz mógł je ustawić, a nawet jeśli to chyba nie da się takiego czegoś zrobić na tym pluginie. Pozdrawiam MrLuz.
 3. Wszystko super fajnie pomysł zarąbisty. Ale strony techniczne, czy jest taki plugin ?
 4. Jakieś ss, nick drugiego gracza, godzina kiedy to było ?
 5. Witam, jestem na NIE. Głownie z powodu który poruszył już @elohere, często rządzi tobą arogancja i agresja oraz zauważyłem że często prosisz o bana dla kogoś bo rzekomo złamał regulamin, a zazwyczaj gdzieś w 50% ban był by nie słuszny. Dodatkowo mogłeś się postarać bardziej, napisać nowe podanie a nie kopiować stare które jest odrzucone. Popracuj nad sobą bo wiem też że nie masz zbyt dobrej opinii. Pozdrawiam MrLuz.
 6. Ja również zmieniam zdanie jestem na nie po dłuższych przemyśleniach.
 7. Jestem za, ale nie wiem jak ze strony technicznej.
 8. Jestem na NIE ze względu, że twoja ostatnia aktywność w ostatnim czasie nie jest dobra oraz tak jak napisał Kekson, ostatni ban mnie nie pokoi. Niestety nie kojarzę Cię więc nic nie mogę dodać. Pozdrawiam MrLuz.
 9. Słyszałem rozmowę jak FENQ(inny gracz) pytał się czy za stanie na respie CT jest ban, @Firmin ^^ odpowiedział że nie nie ma, ale gdy się spytałem FENQ kto to stał powiedział że był to BOT_Ninbek, a gdy się dowiedział Firmin to powiedział cytuje ''O ten to temu z chęcią dam bana'' Zachowanie nie stosowne. Pozdrawiam MrLuz
 10. Jestem ZA. Dodało by to jeszcze więcej frajdy z gry.
 11. Jestem na NIE. Po pierwsze regulamin mówi jasno: ''6.8. Po odrzuceniu podania na administratora,kandydat może złożyć podanie ponownie po dwóch tygodniach.'' Po drugie widziałem jak się dosyć mocno wkurzasz a co nie jest dobre dla administratora. (na demku jest) Po trzecie nie umiesz określić na ile znasz SM? Trochę słabo. Po czwarte Napisałeś że siedzisz od pół roku na serwie. To się zgadza, ale nie z aktywnością na admina, od czwartku lepsza bo wtedy pisałeś twoje pierwsze podanie.(https://www.gametracker.com/player/nar%3Ao/193.33.176.56:28070/) Pozdrawaim MrLuz.
 12. Moim zdaniem skarga nie ma sensu. Po pierwsze właściciel nie musi odpowidać w kolejności na napisane podania. Po drugie ostateczna decyzja czy podanie zostanie przyjęte czy nie należy do właściciela musiał być tego jakiś powód, podpadłeś jako administrator może nie chciał na nowo ryzykować twojego zachowania. A może widział coś czego reszta nie proste. Pozdrawiam MrLuz.
 13. Jestem jak najbardziej na TAK często widuje go na serwerze nie było z nim żadnych problemów, pilnuje się regulaminu. Fakt poprawiłeś aktywność. Nie ma do czego się przyczepić. Moim zdaniem się nada. Pozdrawiam MrLuz
 14. Jestem na TAK. Warto dać ci szanse mimo twojego wieku ponieważ jesteś w porządku, posiadasz duży staż na serwerze (z tego co wiem to gdzieś półtorej roku będzie) przy czym nie sprawiałeś żadnych problemów, dodatkowo tak jak napisałeś jesteś rozpoznawalny oraz ceni się aktywność w ostatnim czasie. Pozdrawiam MrLuz.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.