PauLinka:)

Właściciel Serwera
 • Zawartość

  845
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  40

Ostatnia wygrana PauLinka:) w Rankingu w dniu 28 Grudzień 2016

PauLinka:) posiada najczęściej lubianą zawartość!

6 obserwujących

O PauLinka:)

 • Urodziny 08.01.1992

Informacje o profilu

 • Nick w grze
  PauLinKa:)
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Płock

Ostatnie wizyty

4557 wyświetleń profilu
 1. hahaha dowalił po całości Lucky też:D
 2. Ludzką głupotą jest ro­bić "coś" z cze­goś cze­go tak nap­rawdę nie ma .Wy­mysły są cho­re a brak zaufa­nia niszczy wszys­tko .
  Nie osądzaj bezpodstawnie! 

 3. [P] Dlaczego obraziłeś się za pytania Dara a za Obliva czy Bandiego nie skoro też można było je podpiąć pod regulamin, że obrażają Twoje uczucia? Co w nich było takiego skoro chodziło tylko o przypuszczenia i domysły użytkowników forum?[P] Czy wykorzystałeś kiedyś swoją władzę na 4af aby dać komuś niesłusznego warna?[P] Co sądzisz o pytaniu" Jak często pierzesz dres? "? Zaliczysz je do obraźliwych czy nie? [P] Czy uważasz że niewygodne pytania powinny być warnowane ?[P] Zgadzając się odpowiadać na pytania w zabawie lliczyłeś się z tym, że będą one niewygodne??
 4. Zastosuj się do wzoru:
 5. "Zło jest tak złe, że dobro wydaje nam się jedynie czymś przypadkowym; dobro jest tak dobre, że nabieramy pewności, iż zło można wytłumaczyć"

 6. [P] - Co najbardziej Ci się podoba na sieci 4af? [P] - Kogo nie polubiłeś z sieci 4af ? i dlaczego? [P] - Czy chciałbyś pojawić się na zlocie 4af? i dlaczego? [P] - Co byś zrobił gdyby najgorszy twój wróg pojawił się nagle na serwerach 4af i na forum? [P] - Jaki są twoje zalety i wady? [P] - Twoje największe marzenie? [P] - powiedz jaką najgłupszą rzecz zrobiłes w swoim życiu?
 7. Bardzo często tacy ludzie chcą być najlepsi!! Potrafią skłócić ze sobą najlepszych przyjaciół . Dwulicowosc  to bardzo zła cecha charakteru ,bo czy mozna zaufac takiej osobie, która w oczy mowi tak, a poza oczami zupełnie inaczej...

 8. Bardzo często tacy ludzie chcą być najlepsi!! Potrafią skłócić ze sobą najlepszych przyjaciół . Dwulicowosc  to bardzo zła cecha charakteru ,bo czy mozna zaufac takiej osobie, która w oczy mowi tak, a poza oczami zupełnie inaczej...

 9. I czemu to takie nic, jest właśnie czymś dla mnie ? :)

 10. Zapraszamy na serwer FFa

   

 11. hahahahaha dobre dobre:D skąd wiesz że ja winko lubię?