Ulek. ♡

Redaktor
 • Zawartość

  141
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Ulek. ♡ w Rankingu w dniu 20 Luty

Ulek. ♡ posiada najczęściej lubianą zawartość!

9 obserwujących

O Ulek. ♡

 • Urodziny 12 Październik

Informacje o profilu

 • Nick w grze
  Ula.!
 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1099 wyświetleń profilu
 1. Masz na myśli taką magię: "Wyuzdany całonocny sex z właścicielem ze spełnieniem najdzikszych Twych fantazji" ??????
 2. Witam Was serdecznie w Rozmowach w szoku! Dzisiejszymi gośćmi są członkowie UBT- @SainT oraz @LuckyLuck. Jesteście ciekawi jakich odpowiedzi udzielili? Zapraszam do czytania! @SainT Czego oczekujesz wchodząc na serwery, forum i ts 4af? Szacunku i miłej rozmowy/gry i jak do tej pory się nie zawiodłem. Czym jest dla Ciebie 4af? Siecią docelową. Co myślisz o administracji? Bardzo pomocna i życzliwa. Ulubione serwery: mój. Ulubione mapy: DD2, mirage, inferno.Ulubiona broń: M4.Największy bot: @Ulek. ♡Najlepszy gracz: niechętnie ale @ZduniuNajbliższe osoby z forum: @PauLinka:), @Brzydki Zly i Szczery i @kojak. Najpiękniejsza dziewczyna na forum: @`BeBe ♥. Jej głos mnie urzekł.Największy przystojniak na forum: Wiadomo że ja.Para, która by do siebie pasowała: @Brzydki Zly i Szczery i @PauLinka:). Największy „spinacz”: nie ma kogoś, kto by się wyróżniał w tej kategorii. Największy żartowniś: tak raczej każdy po trochu.Z kim spędziłbyś romantyczny weekend? Z @Alicja. Kogo byś wysłał do:…… Rozmów w toku? @polaczekkkkkkkkkk…… Trudnych Spraw? Kto tam chce niech idzie.…… Kto poślubi mojego syna? Czyjaś córka.…… Rolnik szuka żony? @VRSDaro…… KSW? Znowu @VRSDaro bo z bonusem ćwiczył.…… Ugotowanych? To jest głupi program jak but. Nikogo.…… Mam talent? @LuckyLuck @LuckyLuck Czego oczekujesz wchodząc na serwery, forum ts 4af? Fajnej zabawy, miłej atmosfery i dużo dobrego humoru.Czym jest dla Ciebie 4af? Drugim światem, w którym odreagowuje codzienne życie.Co myślisz o administracji? Jest taka jaka ma być, czyli solidna i zgrana.Ulubione serwery: FFA.Ulubione mapy: de_nuke.Ulubiona broń: M4.Największy bot: @VRSDaroNajlepszy gracz: @ZduniuNajbliższe osoby z forum: @kojak. @VRSDaro @Brzydki Zly i SzczeryNajpiękniejsza dziewczyna na forum: Nie ma "NAJPIĘKNIEJSZEJ". Wszystkie są śliczne.Największy przystojniak na forum: Sorry ale pedałem nie jestem. Para, która by do siebie pasowała: @PauLinka:) @Jak TamNajwiększy „spinacz”: @BaNdINajwiększy żartowniś: @VRSDaroZ kim spędziłbyś romantyczny weekend? @EwKa ♥ klapa. Kogo byś wysłał do:…… Rozmów w toku? @kojak.…… Trudnych Spraw? @PauLinka:)…… Kto poślubi mojego syna? @he1st…… Rolnik szuka żony? @Jak Tam…… KSW? @TONNY…… Ugotowanych? @kojak. @VRSDaro @Brzydki Zly i Szczery @schiza…… Mam talent? @schiza
 3. Ruszyła maszyna, temat otwarty, zadajemy pytania Lence :)

   

 4. Świetne odpowiedzi! Długie, wyczerpujące, zabawne, poważne kiedy trzeba. Leci plusik! A co do tego, to kiedyś dojdzie i jakaś partnerka, i wiadomość.
 5. W tym temacie zadajemy pytania @Lenka Mamy czas do 24.02 (piątek) do godziny 23:59. Nie wiesz o co chodzi? KLIKNIJ Przypominam, że: - jeden użytkownik może zadać max.7 pytań! -odpowiedzi wstawiamy w sobotę.
 6. [P] Psy czy koty? Dlaczego? [P] Czego najbardziej nie lubisz w ludziach? [P] Co motywuje Cię do gry w CS? [P] Śpisz w koszulce czy bez? [P] Co pomyślałeś widząc nominację od Tonnego? [P] Co chcesz osiągnąć w swoim życiu i jakie kroki podjąłeś w tym celu? [P] Skąd wziął się Twój nick?
 7. Przypominam o zadawaniu pytań obliv'owi. Drugiej takiej szansy nie będzie. :) Macie czas do piątku 23:59.

   

 8.  

  Temat do zadawania pytań obliv'owi został otwarty :)http://4af.pl/topic/7679-4-zapytaj-o-obliv/#comment-56280

 9. Nominowany został @obliv, który podejmuje się wyzwania. Pytania zadajemy do piątku 17.02. Nie wiesz o co chodzi? KLIKNIJ Przypominam, że odpowiedzi wrzucamy w sobotę.
 10. @KND bo sobie tego nie życzy
 11. Zapraszam do najnowszych Rozmów w szoku! Gośćmi byli @Krata oraz @KND :)http://4af.pl/topic/7590-rozmowy-w-szoku-3-krata-i-knd/

 12. Witam w kolejnym odcinku Rozmów w szoku! Dzisiejszymi gośćmi są: Moderator forum @Krata oraz Administrator TS @KND Jesteście ciekawi ich odpowiedzi? Zapraszam do czytania. : ) Odpowiedzi Kraty: Czego oczekujesz wchodząc na serwery, forum i ts 4af? Miłej atmosfery. Czym jest dla Ciebie 4af? Miejscem zrzeszającym unikalne osoby. Co myślisz o administracji? Co tu dużo gadać, @Krata daje z siebie wszystko. Co myślisz o ekipie UBT? Chłopaki bardzo dobrze wykonują swoją robotę; wiadomości typu "DAJ UB" praktycznie znikły z SB. Kto by się nadawał na redaktora? @Ulek. ♡ dobrze to prowadzi. Brakuje mi tutaj tylko @sVmael. Ulubione serwery: CSGO to aktualnie nasz 4fun, a na 1.6 lubię zagrać na FFA.Ulubione mapy: 1.6 - Nuke | GO - Stare inferno.Ulubiona broń: Kałach.Największy bot:Najlepszy gracz: @echoNajbliższe osoby z forum: @Krossx11 aka SsorkNajpiękniejsza dziewczyna na forum: @AlicjaNajwiększy przystojniak na forum: @KNDPara, która by do siebie pasowała: @KNDi @KrataNajwiększy „spinacz”: @BaNdI Największy żartowniś: @oblivZ kim spędziłbyś romantyczny weekend? Prawa dłoń. Kogo byś wysłał do:...Rozmów w toku? @Mertens. ...Trudnych Spraw? @AwsD ...Kto poślubi mojego syna? @.47...Rolnik szuka żony? @Krossx11 ...KSW? @TONNY...Ugotowanych? @Michaś, @obliv, @Chemiczny ALi, @enVy...Mam talent? @Maciess (maciessa brat) Odpowiedzi KND: Czego oczekujesz wchodząc na serwery, forum i ts 4af? Obecnie wchodzącna forum oczekuje dram. Czym jest dla Ciebie 4af? 4af jest moja druga rodzina. Co myślisz o administracji? Ciężko coś powiedzieć, gdyż po za wspaniałym @TONNYM nikt jakoś bardziej się nie wyróżnia i bardzo mnie boli, że pomimo tego co on robi, inni go wyśmiewają. ;/ Co myślisz o ekipie UBT? Jeszcze nie było sytuacji gdzie mogliby się wykazać, więc również ciężko coś powiedzieć. Kto by się nadawał na redaktora? Jednogłośnie @obliv, a podanie @Murarz-Tynkarz-Akrobata bym odrzucił i zamknął już na samym początku, gdy wstawił plagiat. Ulubione serwery: kiedyś lubiłem pyknąć na COD Modzie a teraz tylko FFA.Ulubione mapy: office, inferno, mirage oraz cache.Ulubiona broń: AK47.Największy bot: Najlepszy gracz: @askin Najbliższe osoby z forum: @Daniel oraz @KlawiszNajpiękniejsza dziewczyna na forum: @PauLinka:)Największy przystojniak na forum: mojej urodzie może równać się tylko @Ubern Para, która by do siebie pasowała: @Alicja i @MichaśNajwiększy „spinacz”: @AlicjaNajwiększy żartowniś: @oblivZ kim spędziłbyś romantyczny weekend? Z moją dziewczyną. ;D Kogo byś wysłał do:…… Rozmów w toku? @seba5467…… Trudnych Spraw? @PauLinka:)…… Kto poślubi mojego syna? @Krossx11…… Rolnik szuka żony? @Krossx11…… KSW? @Michaś…… Ugotowanych? Tutaj będzie ciężko ale wybiorę @Michaś @PauLinka:) @[email protected] ALi …… Mam talent? @Chemiczny ALi za to ze tak potrafi dużo gadać.