VRSDaro

Admin [CS 1.6 FFA]
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O VRSDaro

 • Urodziny 01.12.1988

Informacje o profilu

 • Nick w grze
  VRSDaro
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnie wizyty

316 wyświetleń profilu
 1. Pozdro mordeczki!
 2. [P] Dalej łowisz prawiczków? [P] Dlaczego @mom I'd like to fuckprzygarnął Cię ylko dla siebie? [P] Do czego porównałabyś ból porodowy? [P] Będąc nad morzem boisz się, że sępy zaplączą Ci się w loki? [P] Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu? [P] Dalej kopcisz jak smok? [P] Czemu mało jesteś na ts?
 3. Niesamowite odpowiedzi. Wow, szok i szaleństwo
 4. [P] Dlaczego tak dałeś sie zmanipulować Pikatchu? [P] Czy wiedziałeś o wiekszym przebiegu niż Passat w tdi? [P] Chciałbyś mieć kobietę po koledze z sieci? [P] Myślałeś nad konsekwencjami swoich czynów? [P] Krowa robi muuu, piesek hau hau, a jak robi kotek? [P] Często przecierasz okulary? [P] Kropiłeś oczy podczas tej miłości czy jesteś niewidomy?
 5. Nie chciała odpowiadać na pytania ale litania przed to napisana
 6. [P]- Czy jeżeli nadzieja jest matką głupich to czy beznadzieja jest matką mądrych? [P]- Jeśli dostałabyś pracę jako tester gier to co byś robiła w wolnej chwili? [P]- Jeśli wszyscy mężczyźni są tacy sami to dlaczego jesteście takie wybredne( kobiety)? [P]- W jakim języku myśli człowiek głuchoniemy od urodzenia? [P]- Czy pełny pendrive waży więcej niż pusty? [P]- Jeżeli w telewzji mówią, że telewizja kłamie to mówią prawdę? [P]- Jeżeli wg. książek wampiry nie mają krwi to w jaki sposób Edward z sagi "Zmierzch" dostał wzwodu?
 7. [P] Jakie są Twoje odczucia po zmianie sieci? [P] Ile razy można Cię zapraszać na Jaga? [P] Nie boisz się natłoku spraw na sieci(serwery, moderacja)? [P] Powiedz jakie planujesz jeszcze tatuaże i konkretnie gdzie?
 8. No fakt zagalopowałem się troszkę z interpunkcją to nie musisz popracować tylko leżysz kompletnie nie miej mi za złe. Po prostu staram się jakoś pomóc nad czym musisz troszkę bardziej popracować. Jeśli chodzi o czytelność to jakoś graficzniej bardziej by to wyglądało. Typu odpowiedni kolor czcionki, jej rozmiar i pewnie akapity by to lepiej wyglądało
 9. Ogólnie tekst spoko gdyby nie błędy ortograficzne, interpunkcyjne oraz strasznie nieczytelne
 10. A kiwi kiwi kiwi

 11. Pisać tylko nie zgiń jak to masz w zwyczaju ostatnio