Skocz do zawartości

Sebox

Właściciel Serwera
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Sebox

 1. Za to , że grałeś na AB , ub nie powinieneś dostać wcale. Ale karę sobie przeczekasz. 2 tygodnie. A na drugim koncie ban pozostaje.
 2. Pominę fakt , że damio grał na Aktywnym Banie na innym koncie. I nie próbuj się wypierać bo mam na to dowód.
 3. Tutaj , oraz w drugim odwołaniu dużą wartość będzie miało zdanie samego pokrzywdzonego czyli @Mikey12.
 4. Ban słuszny był ,obraził gracza. Dowody zostały mu przedstawione , przyznał się do winy. Skoro skorzystał z prawa odwołania ( pomijając to że ja jako admin banujący podejmuje decyzję o ub ) to na podstawie opinii graczy jestem skłonny by tą karę obniżyć. Pozdrawiam, Sebox.
 5. W sumie ja trzymam. Moja dziewczyna nie potrzebuje dużo do szczęścia , wystarczą jej cztery książki z księgarni po 12 zł każda ,2.5 kg fryteczek za 11 zł i Ja za całe 0 zł
 6. Chciałbym zamieszkać z moją dziewczyną, lecz powód przez który nie mogę to zrobić tutaj już padł, mianowicie powód finansowy :/
 7. Witaj, Według mnie jeszcze za wcześnie na kandydowanie. Widać po GT że Ty masz tutaj już jakiś staż ale wracasz po przerwie, więc powinieneś odczekać chociaż ten tydzień grając codziennie chociaż te pół godziny. Dodatkowo regulamin. Może i go czytałeś ale nie zauważyłeś jednego istotnego punktu. Nie przeczę temu, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko lecz uważam że trochę się z tym pospieszyłeś. Pokaż że jesteś w stanie być aktywny codziennie minimalnie te 30 minut na serwerze i złóż podanie za tydzień. Pozdrawiam, Sebox.
 8. Samsung Galaxy J3. Działa,da się sprawdzać forum. Więcej nie oczekuje XD
 9. Witaj, wczoraj topka została zresetowana. Miało się to odbyć pierwszego stycznia,ale żaden z Nas nie był w stanie tego zrobić. Głównie z powodów posylwestrowych . A tak na serio,ja zapomniałem tego zrobić ( Mózg XD ). Następny reset odbędzie się pierwszego marca. Fundusze na nagrody zawsze się znajdą. Jakie to będą nagrody,zdecydujemy potem. Póki co,życzę szczęścia w rywalizacji o podium ! W razie jakichkolwiek pytań,zapraszam na PW bądź na steama Pozdrawiam, Sebox.
 10. P.A.F.F. . Dlaczego? Bo robi kawał dobrej roboty.
 11. Emocje trzeba trzymać na wodzy.
 12. Każdy patrzy na wygląd. W mniejszym bądź większym stopniu. Ale u mnie pierwsze skrzypce grają poczucie humoru,dystans do siebie i czy dana osoba może mi w przyszłości zaufać. Nie tylko związki bez zaufania są kruche. Znajomości również.
 13. Prócz grania w grę , miałem na głowie organizacje urodzin brata i sylwestra xd
 14. odbanowany:

  Takie zasady. Nie ma wzoru,nie ma UB. Przynajmniej tak podejrzewam,nie wiem jak UB Team do tego podchodzi..
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.