Skocz do zawartości

Sebox

Właściciel Serwera
 • Zawartość

  236
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez Sebox

 1. Witajcie. Tak jak pisałem w ogłoszeniu, chciałbym prosić Was o zdanie na temat dobrowolnych wpłat graczy na serwer. Jak Wy to widzicie? Pozdrawiam.
 2. #19 Witajcie. Przez ostatnich kilka dni nasz serwer był nieaktywny. Spowodowane to było brakiem wystarczających finansów by go opłacić. Nie wyobrażałem sobie by się poddać i odpuścić bo nie ma pieniędzy. Co prawda,zorganizowanie tych paru groszy zajęło mi 2 dni ale się udało. Pod moją odpowiedzią dlaczego serwer nie stoi pojawiła się propozycja @Chelios by wspomóc serwer. Z początku byłem sceptyczny ponieważ uważałem, że na mnie jako na właścicielu który odpowiada za serwer ciąży odpowiedzialność jego opłaty. I z tej odpowiedzialności nie zamierzam się zwalniać. Lecz później pomyślałem że może to wyjdzie lepiej dla serwera? Może te dodatkowe datki będą służyć jako ewentualna rezerwa? Chciałbym prosić Was o zdanie,w dziale Sugestie | Błędy stworzyłem temat w którym prosiłbym o wypowiedzenie się. Gracze posiadający vipa proszeni są o napisanie do mnie na PW bądź STEAM celem przedłużenia vipa o okres jego wyłączenia. Pozdrawiam, Sebox.
 3. Witajcie. W tym temacie będą zawarte najważniejsze informacje dotyczące serwera 4AF.PL CS:GO ONLY MIRAGE
 4. O wszystkich ewentualnych pomocach będziemy rozmawiać kiedy serwer będzie stał
 5. Jutro będzie spowrotem. Powodu ukrywać nie będę - po prostu nie miałem kasy na jego opłacenie wtedy kiedy kończył się jego okres a pierwsze $$$ dostanę właśnie jutro.
 6. Szczerze ? Trochę mnie zaskoczyłeś. Cóż , do oby zobaczenia. Gdziekolwiek.
 7. Rękawiczki póki co zostają w stanie aktualnym.
 8. Powiedz szczerze , gracze częściej wybierają skiny czy rękawiczki?
 9. To może usuniemy plugin z rękawiczkami? Co Wy na to?
 10. Dostałeś bana?Masz sprawę do admina/właścieli serwera? Tutaj znajdziesz do niego kontakt. Piffu Profil forum: http://4af.pl/profile/5964-piffu/ Steam: http://steamcommunity.com/id/Piffu Czas oczekiwania na odpowiedź: 2-4 godzin Sebox Profil forum: http://4af.pl/profile/7279-sebox/ Steam: http://steamcommunity.com/id/ImSebox Czas oczekiwania na odpowiedź: 2-4 godzin GoldY Profil forum: http://4af.pl/profile/7330-goldy/ Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197988900191 Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji Firmin^^ Profil forum: http://4af.pl/profile/8516-firmin/ Steam: http://steamcommunity.com/id/Firmin Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji MrLuz Profil forum: http://4af.pl/profile/8706-mrluz/ Steam: http://steamcommunity.com/id/Mr_Luz Czas oczekiwania na odpowiedź: 15 minut - 2 godziny Chelios Profil forum: http://4af.pl/profile/8698-chelios/ Steam: http://steamcommunity.com/id/chelios1xd Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji Skimas Profil forum: http://4af.pl/profile/6886-elohere/ Steam: http://steamcommunity.com/id/SkimaS_ELO Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji Biheo Profil forum: http://4af.pl/profile/6749-bounncy/ Steam: http://steamcommunity.com/id/_Omers1337 Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji ZeZak Profil forum: http://4af.pl/profile/9140-zezak/ Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198198183831 Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji Keksoon Profil forum: http://4af.pl/profile/10181-keksoonn/ Steam: http://steamcommunity.com/id/0902380387565/ Czas oczekiwania na odpowiedź: Brak informacji
 11. Nigdy nie byłem taki szczęśliwy jak obok tej osoby ♡ Tak , koszulka z global elite xd
 12. #18 Jutro bądź w czwartek pojawi się temat z kontaktami do mnie,Piffa i adminów. Wielu graczy nie wie gdzie szukać profilu danego admina a nie każdy admin ma go wpisany w profil i jest to trochę problematyczne.
 13. Witaj, pomysł zaiste jest interesujący lecz nie ma takiego pluginu. Nie każdy plugin występujący w starym kultowym 1.6 został przez różnej maści programistów " przepisany " na cs:go. Administratorzy widząc opisywaną przez Ciebie sytuację przechodzenia do drużyny wygrywającej najpierw udzielają upomnienia a w przypadku nie zastosowania się , nadają stosowną według nich karę. W przypadku gdybyś widział sytuację, że administrator poza upomnieniem nie zastosował dalszych kroków ( pod warunkiem, że gracz nie zastosował się do upomnienia ), napisz do mnie. Steam jest podany w profilu. Taka sytuacja nie może mieć miejsca że administrator jedynie upomina i gdy upomnienie nie działa nie wyciąga dalszych konsekwencji. To jawne działanie na szkodę zasady Fair-Play. Wracając, twój pomysł trochę edytuję ( plugin zostanie ten sam,lecz ja podczas podsumowywania miesiąca w TOP10 będę brał w pierwszej kolejności kategorię TOP K/D. ) , skonsultuję to z Piffem,adminami i graczami i w ostateczności pomysł zostanie wdrożony. Pozdrawiam, Sebox.
 14. #17 Z dniem dzisiejszym ranking został ponownie zresetowany. Decyzja uzasadniana jest tym,iż kwartał to zbyt duża ilość czasu i ilość punktów najprawdopodobniej przekraczałaby wszelkie wyobrażenia. W zależności od ilości graczy ranking będzie resetowany co miesiąc bądź w przypadku niskiej frekwencji, co dwa miesiące. Poniżej zamieszczam TOP10 na miesiąc Marzec Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozpoczynającym się miesiącu Kwietniu PS: TOP2 to Sebb gdyby ktoś dociekał
 15. Zatem ban w przypadku @Sow jest nadany prawidłowo. W przypadku napotkania drugiego gracza admin @BouNNcY bądź jakikolwiek inny admin przebywający aktualnie na serwerze zobowiązany jest do nadania kary zgodnie z punktem 5.3 Temat zamykam.
 16. Sprawa jest prosta. @BouNNcY , proszę przedstaw dowody. Czekam 24 h. @Sow , inny gracz Cię wyzywał ? Zgłoś to adminowi z odpowiednimi dowodami.
 17. Ja jestem cholernie uparty! ;D
 18. Od 10 lat jestem w Orange. Moi rodzice byli w tej sieci od jej początków gdy występowała pod szyldem Idea. Od razu zacząłem kombinować z ofertami i pierwszą ofertą która mnie zadowalala była oferta Orange Music ( Może @VRSDaro będzie kojarzył , taka oferta gdzie pod numerem *222 bylo Orange music gdzie użytkownicy mogli słuchać muzyki ). Gdy ta oferta padła , przeszedłem na ofertę Orange Free gdzie za doładowania telefonu dostaje bonus w postaci neta co bardzo ułatwia mi zagladanie na forumy czy to w szkole czy trasie. Z racji stażu jaki mam obecnie w tej sieci , przy doładowaniu 30 zł dostaje ok. 11 GB neta wiec pytanie czy jestem zadowolony jest u mnie pytaniem retorycznym
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.