Skocz do zawartości

CRODI1234

Admin [CS:GO Mirage #2]
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jestem na NIE. Nie sądzę że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i nie żebym tutaj chciał cię obrazić ale czy aby na pewno masz 16 lat? bo po głosie i zachowaniu nie wydaje mi się. Nie wiem czy pamiętasz pewną sytuacje dosyć nie dawno jak prowokowałeś mnie i @GrzybekBoooom do tego abyśmy dali ci bana, myślę że grzybek potwierdzi tą sytuację. http://bany.4af.pl/index.php?p=banlist&searchText=Damio&Submit=Search Poza tym twoje bany prawie wszystkie za obrazę graczy i to ma być administrator dający przykład i dzięki któremu się ma lepiej i przyjemniej grać na serwerze ?! W mojej kwestii to tyle i tak jak napisałem jestem na stanowcze NIE, a argumenty masz na górze. POZDRAWIAM.
 2. @goldy dlatego do tego pluginu warto dodać plugin na komende !noblock i po problemie z celowym blokowaniem
 3. Jestem na TAK. Był adminem sprawdzał się wiec zna się na rzeczy aktywność nadrobi na spokojnie więc warto dać mu szanse.
 4. Jestem na TAK. Przydatne mega i większość serwerów już coś takiego ma u siebie więc dlaczego, skończy sie blokowanie na respie.
 5. Jestem na TAK. Byłoby to bardzo przydatne bo większość osób widząc admina na spekcie offa swoje wspomagacze.
 6. Jestem na stanowcze NIE.\ Nie wiem @tweeth czy sie dobrze czułeś pisząc tą odpowiedź ale ja nigdy nie widziałem żeby był on miły czy pomocny według mnie nie nadaje się on na tą posade gdyż jest wybuchowy oraz nigdy nie pomocny.
 7. Witam, Mam propozycję by wprowadzić na serwer plugin na antyflesha, gdyż 80% osób na serwerze to goldy i silvery które swoje fleshe rzucają pod swoich kolegów z drużyny. Mam nadzieje że moja propozycja będzie rozpatrzona pozytywnie.
 8. Jestem na NIE. Wiele razy trzeba cie nawoływać do porządku, nie raz były z tobą problemy więc ogólnie jestem na stanowcze nie. Napisałeś "nie jedna osoba łamie regulamin a admin który jest na serwerze obecny nie banuje" podaj nicki tych adminów, bo to są tylko puste słowa... Nigdy nie widziałem żebyś starał się pomóc jakiemuś graczowi, bardziej zaszkodzić więc argumenty mnie nie przekonują.
 9. Jestem na NIE Nie wiem w jakich godzinach grasz ale ja bywam codziennie i ani razu ciebie nie spotkałem.
 10. Jestem na TAK. Zgadzam się z wypowiedzią @MrLuz i również jestem za ale może na okres próbny.
 11. Według mnie należy się UB wątpię żeby zezak miał jakieś cheaty, gdyż często go spotykam i mogę za niego ręczyć. Troche chyba @Sebox poszalałeś z tym mulit hackiem.
 12. 1.Nick oskarżającego CRODIII 2.Nick oskarżonego KLUSEK 3. Data i godzina zdarzenia: 2017-09-16 13:29 4. Opis skargi : Kilkukrotnie gracze z ct rashują najpierw aparty później rampę więc poprosiłem kluska aby ich zbanował co zrobił klusek olał to później gdy zraszowali rampe admin powiedział że nic nie widział i tyle... Więc nasuwa się pytanie po co mu admin skoro nie umie z niego korzystać ?! To jest denerwujące bo rash co runde utrudnia gre a admin ma to w d***e ... 5. Dowody ( SS,filmik ) GOTV ale chyba nie działa ;/
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.