Skocz do zawartości

Wesoly

Właściciel Serwera
 • Zawartość

  407
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Wesoly

 1. Wesoly

  Co tu dużo pisać... Lukasyno i wszystko jasne!
 2. Wesoly

  gl hf
 3. Wesoly

  Witaj!
 4. Witam. Ostatnio pojawiły się problemy z wejściem na serwety 4af.pl. Poniżej prezentuje rozwiązanie tego problemu: W pierwszej kolejności musimy wejść w folder z cs:go czyli przykładowo: http://prntscr.com/jddke8 Następnie należy przejść do folderu: Counter-Strike Global offensive\csgo\sound\player\vo W nim znajduje się plik "sprayer.wav" Usuń plik "sprayer.wav", włącz CS:GO i powinno śmigać.
 5. Wesoly

  :)

  Witaj
 6. Witam. Ostatnio pojawiły się problemy z wejściem na serwety 4af.pl. Poniżej prezentuje rozwiązanie tego problemu: W pierwszej kolejności musimy wejść w folder z cs:go czyli przykładowo: http://prntscr.com/jddke8 Następnie należy przejść do folderu: Counter-Strike Global offensive\csgo\sound\player\vo W nim znajduje się plik "sprayer.wav" Usuń plik "sprayer.wav", włącz CS:GO i powinno śmigać.
 7. "Upadłem jak Jezus spłonąłem jak Ikar
  Powstałem z popiołów niczym Feniks
  To sekret mej duszy wiem kim jestem dzisiaj
  Moje serce głęboko w podziemiu"

 8. Wesoly

  Witaj. Miło czytać osoby witające się które mają coś do napisania poza "witam" i krótkimi danymi miejsca zamieszkania. Co do strzelania to fakt- coś tam strzelać umiesz ale zawsze to się może poprawić i mam nadzieje, że gra na OnlyCache Ci w tym pomoże. Cieszy mnie również fakt o szybkiej aklimatyzacji, mam nadzieje, że nikt Cię tu nie zawiedzie. No i liczę na to, że forum też będziesz odwiedzać. Do zobaczenia na serwerze!
 9. Wesoly

  https://gosetti.pl/serwery/193.33.176.75:27050#server-voting-methods-votes 190
 10. Wesoly

  https://gosetti.pl/serwery/193.33.176.75:27050#server-voting-methods-votes 90 ptk
 11. Wesoly

 12. Wesoly

  gracz ma zmienne ip :http://sourcebans.4af.pl/index.php?p=banlist&advSearch=37.47.41.14&advType=ip wczoraj jeszcze widziany na serwerze a ban na tym ip jest sprzed 5 dni. UB.
 13. Wesoly

 14. Wesoly

  Proszę kogoś z administracji o przeniesienie tego tematu do : http://4af.pl/forum/929-only-cache-prośby-o-ub/ Admina @Thebyali proszę o wyjaśnienie sytuacji. http://sourcebans.4af.pl/index.php?p=banlist&searchText=%3AD&Submit=Search
 15. Wesoly

  Świeżynka <3 i coś starszego
 16. Wesoly

  Witam! Pod tym adresem możecie otrzymać darmowego VIPA na 2 dni(test). Vipa można użyć tylko 1 raz. By go zdobyć wystarczy wejść pod ten link: http://sklepcs.pl/?p=4af&s=284&u=383 zalogować się i w serwerze "only cache" wybrać 2 dni.
 17. Wesoly

  odbanowany:

  Gracz czysty. UB dane. Plugin wywalony.
 18. Wesoly

  Tu sie zglszaja wylacznie KOBIETY! Nauczcie sie czytac!
 19. Wesoly

  Witam! Od dziś każda dziewczyna/kobieta może otrzymać Vipa na 30 dni! Co trzeba zrobić? Zarejestrować się na forum i w tym temacie napisać post z swoim linkiem do profilu. Do zgłaszającej się Pani odezwę się w celu możliwości weryfikacji autentyczności płci. Zapraszam do wysyłania swoich zgłoszeń!
 20. Wesoly

 21. Wesoly

 22. Wesoly

  gracz czysty. UB.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.