Skocz do zawartości

/\AwsD/\

 Technik 
 • Zawartość

  261
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana /\AwsD/\ w Rankingu w dniu 24 Luty

/\AwsD/\ posiada najczęściej lubianą zawartość!

4 obserwujących

O /\AwsD/\

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

2915 wyświetleń profilu
 1. Pomocy :(

  20180523_071932.jpg

  1. Krata

   Krata

   Uważaj aby twoja stacja robocza nie zatonęła.

  2. Samael

   Samael

   Poleciałeś na wyspy to masz!

    

  3. /\AwsD/\

   /\AwsD/\

   Chyba nie mam -  neta XD

 2. Tag tematu - [Grafik]Nick Nick na forum: Wiek: Staż na forum: Doświadczenie jako Grafik: Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Kila przykładowych prac: Oczekiwania od Grafika Dużej aktywności w życiu forum, szczególnie w dziale grafika Podstawowej znajomości regulaminów panujących na forum Wiedz że: Napisane przez ciebie podanie świadczy o Tobie, więc nie pokaż nam się ze złej strony Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a Ty zostaniesz nagrodzony warnem Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ) Najważniejsze i końcowe zdanie ma Administrator Forum Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem
 3. Publikując ten post łamiesz postanowienia LICENCYJNE gry: "2. Warunki Licencji Użytkownikowi zabrania się podejmowania którejkolwiek z poniższych czynności w odniesieniu do Oprogramowania lub jakiegokolwiek jego elementu: (a) wykorzystywania w celach komercyjnych lub promocyjnych; (b) wykorzystywania na większej liczbie urządzeń niż jedno w danym czasie; (c) kopiowania, reprodukowania, dystrybuowania, wyświetlania lub użytkowania w sposób, który nie został wyraźnie dopuszczony w niniejszej Umowie; (d) sprzedawania, wynajmowania, dzierżawienia, licencjonowania, dystrybuowania lub innego przenoszenia; (e) stosowania inżynierii wstecznej, odzyskiwania kodu źródłowego, modyfikowania, adaptowania, tłumaczenia, dekompilowania lub demontowania, lub tworzenia dzieł pochodnych; (f) usuwania, wyłączania, obchodzenia lub modyfikowania wszelkich powiadomień lub etykiet informujących o zastrzeżonym charakterze lub zawartych w Oprogramowaniu rozwiązań zabezpieczających; (g) tworzenia, opracowywania, dystrybuowania lub użytkowania wszelkich programów w celu uzyskania przewagi w czasie gry online lub w innym trybie; (h) użytkowania Oprogramowania w celu naruszenia lub pogwałcenia praw jakichkolwiek osób trzecich, w tym m.in. praw własności intelektualnej, prawa do wizerunku lub prawa do prywatności; (i) użytkowania, eksportowania lub reeksportowania Oprogramowania z naruszeniem wszelkich przepisów ustawowych lub wykonawczych oraz (j) zachowywania się w sposób, który nie pozwala innym użytkownikom czerpać z użytkowania Oprogramowania satysfakcji przewidzianej przez spółkę Epic, wedle własnego uznania, co obejmuje między innymi takie działania, jak nękanie, używanie obraźliwego języka, opuszczanie rozgrywki, sabotowanie rozgrywki, spamowanie, stosowanie socjotechniki i oszukiwanie." No to ciekawa oferta...
 4. Pozdrawiam z Informatyka ;F Niezłe musisz mieć tam branie.. A jaki szeroki asortyment !
 5. Podaj link do swojego portfolia. Jakie pluginy napisałeś? Na jakich sieciach tworzyłeś? W jakiego typu projektach brałeś udział?
 6. Administrator nie powinien wyciszać, kickować, banować innego administratora. Bez ważnego powodu, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
 7. Prawa i obowiązki administratora - Wielokrotnie banowana i upominana osoba może dostać Bana Permanentnego Tak więc uważałbym z takimi skargami ;D Zamykam.
 8. Prawa i obowiązki administratora - Administrator sam dobiera czas Bana do zaistniałej sytuacji To po pierwsze. Po 2: - Zakazuję się wyzywania/obrażania/ośmieszania graczy słabiej grających ;D pozdrawiam ziggy! Nie każdy ma Globala w tej grze i nie każdy gra na poważnie na serwerze społeczności. Spinanie 4 liter, bo ktoś zraszował mida na tego typu serwerze mija się z celem. Osobiście dałbym krótszego bana, ale zgodnie z powyższym punktem administrator podjął decyzję. Tyle ode mnie.
 9. 1. Nie spełnione wymogi. 2. Zła opinia wśród graczy oraz administracji. 3. 5 Banów na Source Bans. 3 x NIE - ODPADASZ.
 10. Zajrzyj czasami do nas ;D Szerokości życzę!
 11. Witam. Ban zostaje. Nie grałem wtedy na serwerze ale patrząc na opis sytuacji ban został nałożony prawidłowo. Opis osoby "pokrzywdzonej" jet tak zrozumiały jak Pan Tadeusz albo Quo vadis. Czytanie tego mija się z celem. Administracja się wypowiedziała, gracz potwierdził, że są z Tobą problemy - temat ZAMYKAM.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.