Skocz do zawartości

/\AwsD/\

Przyjaciel 4AF
 • Zawartość

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana /\AwsD/\ w Rankingu w dniu 1 Marzec

/\AwsD/\ posiada najczęściej lubianą zawartość!

4 obserwujących

Informacje o profilu

 • Nick w grze
  /\AwsD/\
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1457 wyświetleń profilu
 1. Bende grał w gre.
 2. To był ciężki okres w moim życiu. Sam nie wiem jak wtedy funkcjonowałem i co robiłem. To były czasy, gdy nie miałem swojego KOMPUTERA! Dalej nie pamiętam, co mogłem robić poza graniem, co oznacza, że naprawdę teraz nie mam życia XD Miałem z 7 lat, i grałem na komputerze rodziców i dziadka (jak u niego byłem) w margonem. I to właśnie podczas pobytu w miejscowości zamieszkania dziadków, była sobie kafejka czy jakiś dom kultury?? Coś w tym stylu, prawdopodobnie kafejka. Odwiedziłem to miejsce mając 7 lat i oczywiście na start zauważyłem, że wszyscy grają w jakąś fajną grę, której jeszcze nie kojarzyłem(ale kiedyś widziałem). Okazało się, że był to CS 1.6. I tak nagle zacząłem chodzić i przesiadywać w kafejce, gdzie dla dzieci i młodzieży obowiązywał cennik 1zł za godzinę zabawy. Potem osoba pilnująca tego miejsca ściągnęła CSS ale to inna historia. Nie był to mój pierwszy kontakt z 1.6 ale była to pierwsza okazja, by samemu zagrać. Tak to się zaczęło. Dalej nie będę się rozpisywał, bo ja potrafię opowiadać i opowiadać XD Pozdrawiam
 3. [P] Co sądzisz o najnowszej technologii? [P] Co przyniesie przyszłość i jak ją widzisz? [P] Z jakiego wynalazku skorzystałbyś najchętniej?
 4. [P]- Co myślisz o nowinkach technologicznych ? Chodzi o ogół wynalazków oraz technologi jutra. Jak twoim zdaniem będzie wyglądać życie w przyszłości, jakie technologie zostaną wprowadzone i z jakich byś chętnie Korzystała?
 5. Dobre pomarańczowe.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.