Krossx11

Admin [CS 1.6 FFA]
 • Zawartość

  348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana Krossx11 w Rankingu w dniu 17 Styczeń

Krossx11 posiada najczęściej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O Krossx11

 • Urodziny 11.09.1999

Informacje o profilu

 • Nick w grze
  Krossx11
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Tjaktojy,kjowy

Kontakt

Ostatnie wizyty

725 wyświetleń profilu
 1. [P] Ruchasz się czy trzeba z Tobą chodzić? [P] Ulubiony rodzaj alkoholu? [P] Wydłubujesz puszek z pępuszka? [P] Lubisz filmy z udziałem Ricardo Di Caprio? [P] Masz obecnie dziewczynę? Jeśli tak to prawa czy lewa? [P] Z osób których nie było jeszcze na żadnym zjeździe, to z kim napiłbyś się najchętniej jakiegoś soku bądź czegoś mocniejszego? [P] Miałeś wypadek czy poważnie się taki urodziłeś?
 2. [P] - Czy często nazywają Cie Harrym Potterem? [P] - Czy określenie człowiek o kamiennej twarzy pasuje do Ciebie? [P] - Czu uważasz że związek przez internet ma sens? [P] - Jeździłeś kiedyś traktorem? [P] - Czujesz się pewnie za kierownicą? [P] - Boisz się pracy fizycznej? Czy jest wręcz odwrotnie? [P] - Mleko "prosto" od krowy czy z supermarketu?
 3. [P] - Lecisz na traktory? [P] - Trzymałaś krowę za cycka? [P] - Czemu jesteś taka ładna? [P] - Chcesz mieć tatuaż? [P] - Facet czy kot? [P] - Podlewasz regularnie Zdzisława? [P] - Napijesz się ze mną kiedyś jakiegoś browarka?
 4. Korzystając z okazji, ze własnie został opublikowany wywiad ze mną, chciałbym podziękować i poklaskać na stojąco leżąc na ziemi @Samael 'owi za to że chciało mu się przygotowywać te wszystkie pytania. Ja sam jestem mile zaskoczony że tak szybko i bezbłędnie moje wypowiedzi zostały poprawione bo nie jestem drugim Mickiewiczem Mam nadzieję ze w przyszłości, powtórzymy ten wywiad. Pozdrawiam Gruby <3 @Krossx11
 5. Czasem lepiej jest mieć spokój niż rację.

  1. KND

   KND

   Dokładnie, szkoda strzepic ryja :)

 6. "Głęboki i poważny cytat o życiu"

 7. Po co mi jest nóż, po co mi jest gnat, nie potrzebne mi to, żeby zdobyć cały świat , po co mam zabijać po trupach do celu na litość powiedz mi przyjacielu po co mi to.

 8. Może to być ostatni raz z Wami na scenie Wykorzystam to jak najlepiej, zanim wniknę w ziemię Udźwignę brzemię, powiem, nim odbiorą mowę Ostatni raz tuląc i całując drugą połowę Dziękuję rodzinie za to, że być tutaj mogłem To nie game over, wyruszam dalej w drogę...

  1. KND

   KND

   Będę tęsknił [*]

  2. Krossx11

   Krossx11

   Ja też KND :** <3

 9. Bich is a life and you must learn how to fuck it

 10. Problem w tym że jak człowiekowi za bardzo zależy, to czuje wszystko 2 razy mocniej.

 11. Pokaż mi ręce, chce zobaczyć ile razy mnie nie było gdy mnie potrzebowałaś.