• Ogłoszenia

  • kojak.

   SUPER KONKURS FFA !!!   10.02.2017

    
  • Chemiczny ALi

   KONKURS CS 1.6 [3 MAPS] !!!   24.02.2017

   Konkurs na największą liczbę przegranych godzin w miesiącu MARZEC na serwerze 4af.pl [3 MAPS] Konkurs trwa 01.03.2017 - 01.04.2017 Zapraszamy !  
  • polaczekkkkkkkkkk

   IX kolejka typera!   26.03.2017

    
  • Chemiczny ALi

   PRZEKAŻ 1% PODATKU   27.03.2017

   Nie rozliczyłeś jeszcze podatku? Na prośbę @VRSDaro informacja dla osób, które nie rozliczyły się jeszcze z podatku. Każdy procent ważny.   Dzięki!

Krossx11

Admin [CS 1.6 FFA]
 • Zawartość

  364
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Krossx11 wygrał w ostatnim dniu 17 Styczeń

Krossx11 ma najbardziej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O Krossx11

 • Urodziny 11.09.1999

Informacje o profilu

 • Nick w grze
  Krossx11
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Tjaktojy,kjowy

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

916 wyświetleń profilu
 1. Nie wszystko należy brać na poważnie Dzięki @Ulek. ♡ za udział w tej zabawie
 2. [P] Jak Ci się udało znaleźć te 50 map w konkursie 4af? [P] Czy przegrałeś kiedykolwiek kłótnię z człowiekiem albo kobietą? [P] Jeśli @Ulek. ♡ miałby zabłysnąć, to ile brokatu potrzeba aby ją tym brokatem obsypać? [P] Ulubiona liczba? [P] Ulubiony kolor? [P] Nosisz pizdościski? [P] Dobra kawa czy napój energetyczny takie jak np. Tiger, Black?
 3. Wywiad bardzo ciekawy, można się wiele dowiedzieć o Ubern'ie.
 4. [P] Czemu za każdym razem, jak jest freezetime to wciskasz F1 i jazda gdziekolwiek i nie tłumacz się że myślałaś że my też mamy grać w 2 kurwa rundzie?
 5. Naprawdę przyjemnie się czyta, tekst zrozumiały, czcionka mogła by być troszeczkę większa. Łap like
 6. [P] Ulubiony gatunek/rodzaj muzyki? (rap to nie muzyka B8) [P] Chcesz żyć w jakimś innym kraju niż Polska? Jeśli tak to w jakim. [P] Jesteś prawilniak czy donosisz do prokuratury? [P] Jeśli miałbyś okazję cofnąć czas do przejścia serwerów z GH do 4af to zachowywałbyś się tak samo czy w niektórych sytuacjach podjąłbyś zupełnie inne decyzje? [P] Z kim chciałbyś spotkać się przy piwie czy też innym trunku z osób które były na 4af przed połączeniem serwerów gh z 4af? [P] W jakie gry grasz? Jest to tylko "Counter-Strike" czy grasz też w jakieś inne produkcje? (gra w widać mnie i nie widać się nie liczy) [P] Pijasz napoje energetyczne np. Black, Tiger czy wolisz napić się dobrej kawy?
 7. [P] Ruchasz się czy trzeba z Tobą chodzić? [P] Ulubiony rodzaj alkoholu? [P] Wydłubujesz puszek z pępuszka? [P] Lubisz filmy z udziałem Ricardo Di Caprio? [P] Masz obecnie dziewczynę? Jeśli tak to prawa czy lewa? [P] Z osób których nie było jeszcze na żadnym zjeździe, to z kim napiłbyś się najchętniej jakiegoś soku bądź czegoś mocniejszego? [P] Miałeś wypadek czy poważnie się taki urodziłeś?
 8. [P] - Czy często nazywają Cie Harrym Potterem? [P] - Czy określenie człowiek o kamiennej twarzy pasuje do Ciebie? [P] - Czu uważasz że związek przez internet ma sens? [P] - Jeździłeś kiedyś traktorem? [P] - Czujesz się pewnie za kierownicą? [P] - Boisz się pracy fizycznej? Czy jest wręcz odwrotnie? [P] - Mleko "prosto" od krowy czy z supermarketu?
 9. [P] - Lecisz na traktory? [P] - Trzymałaś krowę za cycka? [P] - Czemu jesteś taka ładna? [P] - Chcesz mieć tatuaż? [P] - Facet czy kot? [P] - Podlewasz regularnie Zdzisława? [P] - Napijesz się ze mną kiedyś jakiegoś browarka?
 10. Korzystając z okazji, ze własnie został opublikowany wywiad ze mną, chciałbym podziękować i poklaskać na stojąco leżąc na ziemi @Samael 'owi za to że chciało mu się przygotowywać te wszystkie pytania. Ja sam jestem mile zaskoczony że tak szybko i bezbłędnie moje wypowiedzi zostały poprawione bo nie jestem drugim Mickiewiczem Mam nadzieję ze w przyszłości, powtórzymy ten wywiad. Pozdrawiam Gruby <3 @Krossx11
 11. Czasem lepiej jest mieć spokój niż rację.

  1. KND

   KND

   Dokładnie, szkoda strzepic ryja :)

 12. "Głęboki i poważny cytat o życiu"

  1. enVy

   enVy

   to takie prawdziwe