Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 17.02.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 14 punktów
  Witam wszystkie zainteresowane osoby odwiedzające ten temat! Z racji tego, iż @Chemiczny ALi jest obecnie niedostępny, zgodnie z ustaleniami ten temat piszę ja. Zapraszam do dokładnego zapoznania się z poniższym postem, który przedstawi aktualną sytuację na sieci oraz zakomunikuje zmiany. 1. Zacznijmy od informacji najważniejszej, która jest powodem tego posta. Z dniem dzisiejszym kończymy współpracę z @Zegarmistrz Swiata, z powodu jego niedopuszczalnego zachowania oraz braku szacunku do użytkowników i Administracji forum, która jak przypominam reprezentuje 4af.pl. Oczywiście zaznaczam, iż osoby związane z serwerami @Zegarmistrz Swiata są u nas mile widziane. Dlatego, jeśli ktoś postanowi zostać z nami, to niech wie, że drzwi są dla niego otwarte, a inne serwery chętnie przyjmą doświadczoną kadrę. Nie będziemy tolerować zachowań tego typu. Osoby zachowujące się w podobny sposób będą odpowiednio karane. Decyzja ta została jednogłośnie podjęta przez całą Administrację forum. 2. Jak można było ostatnio zauważyć, forum zostało lekko "odświeżone". Tło, jak i styl został zmodyfikowany zgodnie z opiniami użytkowników oraz administracji. Forum stało się po części przeźroczyste. Na stronie głównej powróciły bloki odpowiedzialne za aktywności na forum. Przerobiona została Legenda grup, jaki i kontakt z administracją. Dodany został blok "Statystyki użytkowników". W planach zmiana szybkich linków. Kolorystyka pozostanie jak dotychczas, z niewielkimi zmianami, które powinny niebawem zawitać w ramach "belek" forum. Przerobione zostanie również logo 4AF. 3. Ruszył serwer FFA (CS:GO)! Zobaczymy jak sobie poradzi, mając na uwadze sporą konkurencję oraz zalew serwerów CS:GO w ostatnim czasie. Wraz z @Samael postaramy się ruszyć serwer do przodu. W razie niewypału zawsze jest opcja zmiany modu serwera. 4. Kolejna seria pytań od @kojak. oraz @chrzastka. Pytania będą dodawane częściej, a ich treść będzie dokładnie przemyślana, dlatego zachęcam do odwiedzania tematów Pytania na Dziś! 5. Plany dotyczące działu "O CS:GO". W planach mam utworzenie działu poświęconego tej nowszej odsłonie Counter Strike, lecz czekam na poprawę sytuacji z serwerami na sieci. Aby taki temat miał sens potrzebni są potencjalni odbiorcy. Dlatego ten plan zostaje odłożony w czasie. 6. Wyróżnienia. Jak można zauważyć w zakładce "TROFEA I MEDALE" zostały dodane pozycje związane z mixami 4af. Do tych wyróżnień zostaną dodane także pozycje takie jak: Typer, Zwycięzcy danych konkursów itp. To jednak wymaga aktualizacji pluginu, na którą czekam. Po zaktualizowaniu rozpocznę proces dodawania rang odpowiednim użytkownikom. 7. W dziale redakcji powstanie nowy poddział z czarnym humorem: osobami za to odpowiedzialnymi będą @polaczekkkkkkkkkk oraz @kojak. Poddział ten będzie posiadał wewnętrzny regulamin określający zasady publikowania w nim postów. Administracja cały czas pracuje nad tym, by forum wyglądało i działało lepiej.
 2. 13 punktów
  Śmieszki śmieszkami. Jednak moim zdaniem poinformowanie kogoś, że wywalamy go z sieci poprzez napisanie postu na forum jest chamskie i nie powinno mieć miejsca. Tłumaczenie się, że "nie chciało mi się z nim gadać" jest niedojrzałym podejściem do sprawy. Ja rozumiem, że wiele osób miało tutaj z nim na pieńku jednak on sam nie stanowił całego serwera. Admini oraz Justyna która była opiekunem również zostali postawieni przed faktem dokonanym. Nie wiem może mam jakieś głupie myślenie, ale to jest bardzo nie w porządku. Każdemu nie ważne jak wkurwiającemu należy się jakieś wyjaśnienie i wiadomość wcześniej, że jest taka sytuacja i musimy się pożegnać, żeby mógł zastanowić się co dalej i poinformować swoich adminów. Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście nie chciałabym się dowiedzieć w formie postu o tym, ze mam wypierdalać z sieci. Niefajnie. Tyle ode mnie.
 3. 11 punktów
  Brzydki Zly i Szczery

  Zmiany, modyfikacje

  Jak w tytule, jako że wiele osób pyta o różne rzeczy postaram się na bieżąco wrzucać co się zmieniło na serwerze. (wasze propo też mile widziane - tylko z głową ) Nowa Asysta - zaliczana w chwili zdobycia, nie trzeba czekać na nową rundę Go Spect - dostępne w menu (only @ - działa w każdym momencie prócz rozgrzewki) Odporność na flesze na spekcie - (only @) Nowe info w motd - /menu lub /p Rozgrzewka - po zabiciu magazynek automatycznie się uzupełnia bez animacji Nowe RSY od @Cola123 @schiza @KrUq Mapa cs_office w standardowej wersji z hostami Mapy typu as_ (z vipem) - vip ma 100 kulek w usp Admin gdy żyje, nie widzi co przeciwnik pisze na czacie drużynowym więc można pisać gdzie się wbija Nowy lżejszy i wydajniejszy ADMIN ESP bez zbędnych bajerów bez konfiguracji Koniec z lagerami, od 2 dni testuje plugin który nie tylko wyrzuca za wysoki ping ale również za utratę pakietów czy niestabilne połączenie
 4. 8 punktów
  To ja również dorzucę od siebie "3 grosze"... Lekkie sprostowanie. Nie wyłapałeś bana tylko dostałeś opcję moderacji Twoich posunięć tzn. każdy Twój nowy post, temat, status, itd. musi przejść przez "oczy" moderatorów, by nie powtarzały się poprzednie sytuacje z Twoimi groźbami oraz obelgami. Byłeś niejednokrotnie przez nas, moderatorów ostrzegany, ale na nic to było. Druga sprawa. Rozmowy o wyrzuceniu Twojej osoby toczyły się już od 3-4 miesięcy, ale zawsze Chemik stawał w Twojej obronie. Tylko nie myśl, że o Ciebie mu chodziło. Zależało mu na społeczności 3mapsa, na ludziach, którzy pomagali Ci to wszystko tworzyć. Był to jedyny powód by Cię tu trzymać. Niestety miarka się przebrała... Od razu zaznaczę, żeby nie było niedomówień, Chemik wie o wszystkim od samego początku. Jesteśmy z nim w kontakcie facebookowym, jak i telefonicznym. Jest to nasza wspólna decyzja, nikt nie zrobił tego za jego plecami. Jeśli mogę Ci coś radzić to, wyloguj się bardziej do życia, weź się jakoś za siebie, może udaj się do specjalisty, bo kiepsko z Tobą. Masz ponad 30 lat, ale nigdy tego ani nie odczułem w rozmowie z Tobą, ani nie widziałem w Twojej postawie na forum. Wiem, że czytając to nie dopuszczasz do siebie myśli, że może jednak oni mają rację, że może coś ze mną jest nie tak. Piszę Ci to tylko z troski o Twoją osobę. Bywaj zdrów.
 5. 6 punktów
  Ulek. ♡

  Admin Xeron

  Płaczesz o bana na 5 minut?? Serio? XD Mówiłam Ci wiele razy, żebyś dał sobie spokój i nie był nachalny, dzisiaj też Ci to pisałam. Żarty żartami, jednak istnieje granica, którą Ty często przekraczasz. Najczęściej przymykamy na to oko, bo jest fajnie, śmiesznie itp, jednak powinieneś przystopować i sobie odpuścić. Teksty w stylu "najebalo CI na pagony" też sobie daruj, bo nie mówisz o gnoju tylko o osobie starszej od siebie, więc okaż więcej szacunku do administracji. A druga sprawa to jak znowu będziesz składał skargę to napisz ją w ładzie i składzie bo ciężko się połapać o co w niej chodzi. Edit: Przy następnych takich ostrzeżeniach zostanie nałożony ban dłuższy niż 5 minut.
 6. 6 punktów
 7. 5 punktów
  Widzewiak [t]

  Głosowanie na serwery #2

  ffa 210 http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015
 8. 5 punktów
  echo

  Rysunek tygodnia #5

  http://sketchtoy.com/68549387
 9. 5 punktów
  Brzydki Zly i Szczery

  Cykliczne EVENTY FFA

  W niedzielę kolejne podejscie, od godziny 16 popołudnie z war3 modem, wersja klasyczna z 4 rasami: Undead Human Orc Elf Exp nie jest zapisywany na stałe(res co zmianę mapy), co da możliwość gry każdemu, dostępny cały pierwszy sklep z przedmiotami. Wieczorem dodam rozpiskę ras i itemow dla mniej zorientowanych w temacie.
 10. 4 punkty
  ZeZak

  [Głosowanie o wyrzucenie]

  Jestem na nie A co jeśli np. będzie taka sytuacja, że na serwerze będzie 9 słabszych graczy i 1 lepszy, który przewyższa ich "skillem"? Ci gracze pomyślą, że taka osoba używa jakichś wspomagaczy i go po prostu wyrzucą. Albo będzie jakiś gracz, który zostanie ostatni, w danej rundzie, a reszcie nie będzie się chciało czekać aż skończy i go wywalą. Adminów jest całkiem sporo i wydaję mi się, że nie jest problemem napisanie do jednego z nich w razie potrzeby.
 11. 4 punkty
  Dyman102

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 248
 12. 4 punkty
  Widzewiak [t]

  Głosowanie na serwery #2

  ffffffa 234 http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015
 13. 4 punkty
  Brzydki Zly i Szczery

  Głosowanie na serwery #2

  233, 107, 98, 81, 378
 14. 4 punkty
  Dyman102

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 232
 15. 4 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 231 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 97 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 80 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 106 http://csgolist.pl/server.php?id=522 377
 16. 4 punkty
  Witajcie ! Jutro przypada 100 mix 10 serii mixów 4af. Łącznie będzie to rozegrany 1415 oficjalny mix 4af. W związku z tym jutrzejsze mixy organizowane są przeze mnie, tak więc zapisy przyjmuje na pw. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zapisów. UWAGA !! Z racji zbliżającej się wiosny w marcu kończymy 10 serie mixów, niezależnie od tego jaka będzie liczba rozegranych meczy, seria trwa do 20.03.2018r. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny tj. 21.03.2018 - rusza kolejna 11 seria mixów, w której przewidziane będę nagrody rzeczowe. Szczegóły niebawem. Przewidywane jest kilka zmian w punktacji, zasad rozgrywek oraz procedury losowania. Pozdrowionka ! Chemik
 17. 4 punkty
  Chemiczny ALi

  magiczny seba

  Witam ponownie, Po obejrzeniu tego i nie tylko tego, rozmowach administracji, UBT i innych osób, po analizach wstecz, opiniach innych sieci i częstej zmiany konta STEAM, ewidentnie jesteśmy zmuszeni zablokować i zbanować opisanego wyżej użytkownika na serwerach 4af, zwłaszcza mixach, w których osoba uczestniczyła. Jednogłośnie BAN na serwerach 4af. Z racji ponad 4 letniej współpracy ban nie obejmuje przesiadywania na teamspeaku. Dziękuję @PauLinka:), @CyMpaK i innym za powyższe działania. Pozdrawiam, Chemik
 18. 4 punkty
  Dyman102

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 211
 19. 4 punkty
  aQua

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 - 194 !
 20. 4 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  758http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 - 193 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 - 92 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.41:27050 - 109 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 - 68 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 - 85 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.121:27060 - 64 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.106:27315 - 52 http://csgolist.pl/server.php?id=522 - 363
 21. 4 punkty
  Widzewiak [t]

  Głosowanie na serwery #2

  ffa 192 http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015
 22. 4 punkty
  Dyman102

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 190 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 91 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.41:27050 108 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 67 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 84 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.121:27060 63 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.106:27315 51 http://csgolist.pl/server.php?id=522 362
 23. 4 punkty
  "Dostanę bana to Adaś mnie odbanuje" myślę że ten cytat będzie dobrym wstępym do Twojej puenty na sieci 4af. Człowiek "dojrzały" 30+ nie umiejący czytać ze zrozumieniem. Żołnierz, który nie potrafi się utrzymać w szeregu. Na zasługi trzeba sobie zasłużyć, zamiast życzyć sobie swojego moderatora 3mapsa, swojego członka ubt i Bóg wie co jeszcze przyszło do Twojej maleńkiej główki. Systematyczne wpadki były traktowane pobłażliwie tak długo aż zacząłeś atakować bezpośrednio najważniejsze osoby na forum, a nawet grozić, że zniszczysz komuś serwer. Drogę wybrałeś bardzo krętą, która prędzej czy później zakończyłaby się wielką czarną dziurą, do której wpadasz właśnie teraz. Jesteś bez forum i pomocy osób, z którymi tak było Ci źle. Mimo nieudolnego i niezrównoważonego psychicznie właściciela serwer rozwija się całkiem nieźle. Właśnie straciłeś porządne podwórko do rozwoju. Pokrzywdzone osoby przez Ciebie są tu mile widziane każdy gracz zostanie otwarcie przyjęty, bez względu na przeszłość. Tobie samotny żołnieżyku życzę oświecenia. Odmaszeruj, a jeśli masz chęć coś dodać, próbuj. Tylko nie zapomnij, że masz karę moderacji wpisów i wszystko, co szkodliwe i niegrzeczne nie zostanie pokazane.
 24. 4 punkty
  VRSDaro

  Co u Was gra? (cz.2)

 25. 4 punkty
  Brzydki Zly i Szczery

  Co u Was gra? (cz.2)

  @oldi no Andrzejek daje rade ;D
 26. 4 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  58http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 - 165 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 - 81 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.41:27050 - 98 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 - 58 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 - 72 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.121:27060 - 53 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.106:27315 - 43 http://csgolist.pl/server.php?id=522 - 354
 27. 3 punkty
  oldi

  Co u Was gra? (cz.2)

  pewnie już wstawiane, no ale cóż, akurat leci to w mojej pl/
 28. 3 punkty
  Lenka

  Wszystkiego Najlepszego Panowie !

  Wszystkiego Najlepszego Panowie !
 29. 3 punkty
  Brzydki Zly i Szczery

  Głosowanie na serwery #2

  239, 109, 100, 83, 380
 30. 3 punkty
  Dyman102

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 238
 31. 3 punkty
  Brzydki Zly i Szczery

  Co u Was gra? (cz.2)

  @kojak. @Ulek. ♡ - beczka beczka? XD
 32. 3 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 227 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 96 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 79 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 104 http://csgolist.pl/server.php?id=522 375
 33. 3 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 225 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 95 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 78 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 103 http://csgolist.pl/server.php?id=522 374
 34. 3 punkty
  Widzewiak [t]

  Głosowanie na serwery #2

  ffa 224 http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015
 35. 3 punkty
  `BeBe ♥

  Pytanie na dziś #67

  Ulubiony to ten, który sama sobie zrobię
 36. 3 punkty
  PauLinka:)

  magiczny seba

  Nick oskarżonego: magiczny seba Nick podczas mixa: 2nd hand SID/IP : Steam_ID: 0:143740970 , http://steamcommunity.com/id/hueheuehuheuheu/ Serwer: nie podam nazwy bo nie chce reklamować innego forum. Data i godzina: demko jest z końcówki lutego. Mapa: de_nuke Demko: http://www12.zippyshare.com/v/N7qHAIGy/file.html Rozpiska czasów: 7:47 ciagnie set za modelem, strzela z mp5 celownik, 3 cm w prawo, a widac jak kule leca juz za modelem po lewej 3cm 8:56 przeskok na glowe z brzucha 10:27 celuje za typem 2cm 10:32 celownik lekko mowiac swiruje podczas strzelania 13:17 skacze jak zobaczył 2 modele w biegu + 13:19 celownik 5cm obok typa, strzela = strzal pada nad glowa typa, co widac na scianie, drugi strzal juz glowa 13:25 - nikt go nie widzial wczesniej i nie slyszal, nie ma mowy o info z ts - mógłbym być przypadek 14:00 - 5cm przeskok przez smoke... 18:23 glowa celujac w klate, moze przypadek, bo w biegu 19:28 po uslyszeniu strzalu celownik dopiero na model 19:36 po strzale celownik na glowe 25:40 raz w jeden raz w drugi model strzela te jego fullauto z famasa, swiruje Opis sytuacji: Witam. Bardzo długo myślałam nad tym czy wstawić to demko tu ale doszłam do wniosku, że chciałabym aby każdy przemyślał i ocenił grę naszego kolegi z mixów. Piszę tu ponieważ nie mogę już na to patrzeć z boku jak bronicie seby, że jest czysty. Chciałabym zwrócić uwagę, że poniższe demko nie jest z 4af ponieważ nie gram mixów od jakiegoś czasu ze względu na to, iż niektórzy strasznie bronią seby i nie będe grała z spalonym gościem aby się denerwować. Demko jest z mixów, które grywam gdzieś indziej. Chciałabym, aby każdy obejrzał to demko w spokoju i ocenił czy seba gra czysto czy też nie. Czy chce dalej grać mixy z taką osobą czy nie? Osobiście kiedyś go sama broniłam i przyznaję się do tego ale ile można? Sama kupiłam mu kiedyś steam bo myslałam że gra czysto, a okazało się, że steam też został zbanowany. Przypominam również, że ma on vac na różnych steam ( a tłumaczenie, że ma je za cs go jest moim zdaniem smieszne, ponieważ za darmo tego nie dostał). A pozwalanie na grę u nas jest też trochę nie poważne. Skąd mamy mieć pewność, że nie pali się u nas?
 37. 3 punkty
  MisioPysio

  Co u Was gra? (cz.2)

 38. 3 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 216 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 92 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 75 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 100 http://csgolist.pl/server.php?id=522 371
 39. 3 punkty
  aQua

  Głosowanie na serwery #2

  214 0 http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015
 40. 3 punkty
  oldi

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 203 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 97 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.41:27050 112 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 72 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 89 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.121:27060 67 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.106:27315 55 http://csgolist.pl/server.php?id=522 367
 41. 3 punkty
  Dyman102

  Głosowanie na serwery #2

  http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.251:27015 199 http://cssetti.pl/serwer/80.72.33.58:27070 95 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.41:27050 110 https://cssetti.pl/serwer/79.133.216.76:27027 70 http://cssetti.pl/serwer/91.224.117.42:27055 87 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.121:27060 65 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.106:27315 53 http://csgolist.pl/server.php?id=522 365
 42. 3 punkty
  Ojoj nie masz już kozła ofiarnego na forum i szukasz kolejnej osoby której będziesz cisnal Może najwyższy czas przestać być taka ***** i nauczyć się żyć w zgodzie z użytkownikami tej sieci. Nie masz pojęcia ile wiem ani co pozostali wiedzą o sieci, użytkownikach i panujących tu sytuacjach. Niepotrzebnie się wypowiadasz w moim kierunku. Pracę moderatorów i techników szanuje, gdyby było inaczej na pewno bym ich poinformowała na PW, ponieważ forum nie jest odpowiednim miejscem. Nie mam zamiaru wiecznie odpowiadać na Twoje zaczepki, dorosnij bo masz już ponad 30 lat. A mixy nie powinny Cie obchodzić, bo nie zagrałes nawet 5 minut z Nami a płaczesz na sb i w postach jakby to Ci bardzo przeszkadzało, że są organizowane mixy. Zajmij się sobą i swoim serwerem. I tak, jesteś **** bo zadowalasz się wysmiewaniem jakiejs malolaty w internecie która jest od Ciebie 10 lat mlodsza. Pozdrawiam.
 43. 3 punkty
  PoP

  Cykliczne EVENTY FFA

  Również potwierdzam skuteczność eventu, dla mnie miła odmiana i powrót do dzieciństwa No i to wpieprzanie sie na respa przeciwnej drużyny kiedy tam połowa wpisuje item i /w3
 44. 3 punkty
  echo

  Czarne memy!

 45. 3 punkty
  echo

  Co u Was gra? (cz.2)

 46. 3 punkty
  Szkoda, że musiało się to tak wszystko potoczyć, przede wszystkim szkoda fajnych ludzi na serwerze, którzy na nim grali, ale cóż... Czytając to wszystko ostatnio na sb, temat UBT mogłam się spodziewać, że właśnie tak się stanie.
 47. 3 punkty
  oldi

  Co u Was gra? (cz.2)

  Już to na pewno wstawiałem.. ale... właśnie tego słucham... także nasyćcie się.
 48. 3 punkty
  kojak.

  Pytanie na dziś #55

  Do czasów gdzie internet i telefon to było święto, gdzieś w cafejce lub w budce telefonicznej. Wychodziło się z domu i zbierało ekipę rozrzuconą w odpowiednich miejscach, zawsze niezmiennie w tych samych punktach zbiorczych . Kopanie piłki godzinami na rondzie z bramkami z plecaków, budowanie baz na drzewach nie zapominając o wszystkich możliwych czynnościach wandalizmu gniewnych młodzików. Piękne czasy, których nie przeżyje już na tym świecie NIKT, bo era wirtualna jest silniejsza niż era życia.
 49. 3 punkty
  oldi

  Co u Was gra? (cz.2)

 50. 3 punkty
  Adus

  Aim.exe ~ Bóg tej gierki <3

  Jak 1v1 to raczej mapki aim/awp, ale skoro chcesz grać np. DD2 no to też luzik. Ja jestem bogiem na każdej mapie.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania.